Připojení balkonu k pokoji: funkce prací

Přidání balkonu do místnosti ze zákona je přestavba, a proto vyžaduje dokumentární schválení před schůzkou s řadou případů, i když jednoduše plánujete odstranit balkonové dveře a okenní rám, který odděluje prostor prostoru od balkonů.

Nicméně, pokud neplánujete prodat byt v blízké budoucnosti, nebo změnit něco v něm, které vyžaduje volání domů zástupci ZISZ, můžete provést připojení balkonu s místností, samozřejmě, na vlastní nebezpečí. V praxi však majitelé domů nemusejí navštěvovat byty po celá desetiletí a mnozí z nich aktivně využívají.

Kombinace pokoje s balkonem

Obsah
 1. Jak sjednat přestavbu při kombinaci balkonu a pokoje
 2. Sdružení prostor v praxi
 3. Funkce plánování
 4. Organizace kombinace místnosti s balkonem

Jak sjednat přestavbu při kombinaci balkonu a pokoje

Pokud stále chcete propojit místnost s balkonem v souladu se zákonem, musíte při přípravě nezbytných dokladů složit následující počet správních institucí:

 • Pokud jde o přestavbu, musíte se obrátit na ZISZ s příslušnou žádostí a plánem plánování vašeho bytu, ve znění pozdějších předpisů .
  Během určité doby v ZISZ zvážit, není v rozporu s přestavbou integrity domu, atd., A pak pojistit nový bytový plán s pečetí a dát "dobré" k přestavbě.
 • Dáleve skutečnosti je nutné provést připojení balkonu do obývacího pokoje v souladu s plánem a opět se vztahovat na ZISZ .
  Odtud organizování zájezdu na místo přestavby znalce, který potvrdí správnost díla a relevanci skutečného plánování dříve schváleného plánu, který bude následně připraven k závěru.
 • Správnost a bezpečnost provedené přestavby bude rovněž nutné uvést do SES .
  Zpravidla se nejedná o spoustu práce, je třeba pouze předložit dokumenty připravené dříve a odpovědět na několik otázek týkajících se uspořádání kombinovaných prostor.
 • Příklad povolení k přestavbě v bytě

 • Mimo jiné budete muset získat některé jednoduché "informace o složení rodiny, souhlas s přepracováním každého, kdo je v bytě registrován, osobní účet a potvrzení, že váš dům není architektonickou památkou."
 • Dalším krokem bude odvolání se k soudu s požadavkem na potvrzení zákonnosti neoprávněné přestavby.
 • S kladným rozhodnutím soudu bude nutné znovu podat odvolání k ZISZ se žádostí o vydání nového technického pasu do bytu.
 • Jak vidíte, propojení místnosti s balkonem v dokumentárním plánu je poměrně obtížné a dlouhé. Zároveň nebyla dosud narušena finanční stránka této otázky.

  Sdružení prostor v praxi

  Funkce plánování

  Balkon můžete propojit s místností dvěma způsoby:

  • s odstraněním balkonových dvířek s prahem a dělenímokenní blok;
  • s odstraněním všech dělicích konstrukcí, včetně stavítka pod okenním blokem (dveře, okno, skříň).

  Průchod do balkonové části kombinovaných prostor se samozřejmě nezdá, že by zapadal do celkového obrazu prvků, ale je-li obtížné jej z nějakého důvodu odstranit, mělo by to být překonáno jeho přítomností.

  Typ místnosti propojené s balkonem propojenou jiným způsobem

  Organizace kombinace pokoje s balkonem

  \ t

  Podívejme se nyní, jak propojit balkon s místností v praxi:

 • Před demontáží přepážky oddělující místnost a balkon se musíte nejprve postarat o posuvný balkon, pokud není k dispozici, nebo vyměnit původní "studené" zasklení .
  Teplé zasklení balkonů z kovově plastových okenních rámů a vícekomorových oken s dvojitým zasklením se dosáhne kombinací balkonu s místností s nejlepším řešením.
 • Poté lze demontovat "přepážku" . Blok dveří a oken mezi prostory se obvykle bez problémů odstraňuje.
  Demontáž náhrobku okna a prahu pod dveřmi je obtížnější, ale může být vyřešena pomocí šroubového kladiva.
 • Jsem rád!

  Není nutné rozšiřovat vývod, protože boční stěny často plní referenční funkci a jejich odstranění je přísně zakázáno.

  Průchod a bez něj bude dostatečně široký, aby místnost vypadala jako jeden celek.

 • Pro připojení balkonu k pokoji a zajištění kvalitního proskleného balkonu, který zajistí pohodlný pobytmístnost bude nedostatečná .
  Stěny balkonu, stropu a podlahy je nutné řádně ohřívat. Před zahřátím opatrně vložte všechny mezery a otvory pomocí montážní pěny nebo jiných vodoodpudivých tmelů.
  Poté můžete přistoupit k instalaci tepelné izolace.
 • Pro zahřátí balkonové části pokoje je lepší ve třech vrstvách. Jako první vrstva je nutné použít hydroizolační a izolační materiál penofol 1 cm tlustý, pak nad ním - vrstva z plexisklové tloušťky 5 cm a poslední vrstva pokládat bod pro izolaci balkonů.
  Tato izolační konstrukce chrání hlavní ohřívač před vlhkostí zvenčí i zevnitř a poskytuje maximální ochranu proti tepelným ztrátám. Všechny výše uvedené povrchy by měly být izolovány.
 • To bude vypadat jako balkonové části kombinovaných místností po zahřátí a položení dlážděných kostek

  .

  Jsem rád!

  Aby byla zajištěna plná kontrola teploty v kombinované místnosti, doporučuje se instalovat do balkonových částí přídavné topné zařízení.

  Bude lepší, bude-li tento systém používat systém teplých podlah.

 • Na podlaze izolace je nutné zpevnit rošt pro pokládku sádrokartonu. Na to zase bude možné položit obložení. Podlaha může být uspořádána buď pomocí kravaty nad izolací, nebo pomocí konstrukce pomocí dřevěných lanek a šindelů.
  Při kombinaci balkonu s místností první možnostZdá se, že je přitažlivější, což vám umožňuje nastavit výšku vázanky na úroveň jednoho podlaží kombinovaných prostor.
 • Otázka, jak připevnit balkon k pokoji, lze považovat za vyřešenou. Díky přísnému dodržování výše uvedených doporučení budete moci rozšířit drahocenný životní prostor a zamezit nadměrnému úniku tepla z místnosti během zimy.