Přírodní kámen jako prvek interiérového designu

Přírodní kámen v interiéru

\ t

Přírodní kámen stále více a více najde své obdivovatele v interiéru. Seznam druhů tohoto materiálu není velký (žula, mramor), ale je dostačující uspokojit potřeby a potřeby vlastníků při realizaci plánů na rekonstrukci obytných prostor a projekčních projektů

.
Obsah
  1. Přírodní kámen v interiéru
  2. Pevná jako kámen - křehká jako květina
  3. Nehazujte kameny!

Přírodní kámen v interiéru

\ t

Rozsah použití přírodního kamene se neomezuje pouze na šperky, je široce používán ve stavebnictví. Z tohoto přírodního materiálu vypadají skvělé parapety, desky a dřezy, umyvadla v koupelnách, dlaždice pro ošetření ruských sutin v venkovských domech, mozaiky, schody a mnoho dalšího.

jako zdrojový materiál pro prvky stylového designu má velkou příležitost hromadit teplo. Tato nemovitost se ukáže jako velmi užitečná v chalupě. Představte si v ateliéru barovou žulu ze žulových kamenů, stěny pokryté kamennými dlaždicemi nebo jen dekorativně zdobené hořké balvany, napodobující fragment japonské zahrady.

Samozřejmě, ve venkovském domě vypadá všechno z přírodního kamene bezchybně. Pokud je fasáda budovy z vnějšku izolována, pak se přírodní kámen v místnosti promění v baterii tepla. V zimě vás zahřeje a v létě vytvoří chlad.

Pevná,jako kámen - křehký jako květina

Ve srovnání s granitem - více křehkým materiálem, ale dostatečně silný, aby vydržel značné zatížení. Nicméně, z ostrých úderů, na mramorové struktury, čipy mohou být tvořeny, a tenké prvky dekorace mohou vůbec dát trhliny. Některé části kuchyňského koutu jsou obzvláště náchylné k mechanickým vlivům (dřezy, dřezy, pracovní desky), a proto by při práci měly být čisté.

Přírodní kámen v interiéru koupelny

S přirozenou pevností může přírodní mramor odolat kolizím s nádobím a ostatním kuchyňským náčiním jakékoliv zatížení v kuchyňském prostoru. Ale pokud se to stalo nepředvídatelným a z neúmyslného pádu těžkého předmětu, pult udělal praskliny, nestojí za to panikařit. Existuje mnoho firem, které poskytují opravy kamenných výrobků. Ve stejné době, opravy kuchyňské linky bude stát mnohem méně, než dělat a instalovat nový.

Nehazujte kameny!

Často jsou v apartmánech starožitné kameny. Postupem času na těchto objektech jsou škrábance, oděrky, praskliny, a občas, a některé z nich jsou zcela rozděleny na kusy. Zdálo by se, že se nedá nic udělat a věc je třeba vyhodit, ale není nutné spěchat. Společnosti specializující se na výrobu předmětů z přírodního kamene, poskytují velký seznam služeb pro obnovu drahých srdcí kamenných rarit.

Díky nové technologii umělé výrobyKamenní restaurátoři mají ve svém arzenálu krásný plastový materiál, který vám umožní dělat chybějící předměty bez velkého množství práce. Dvousložkové lepidlo, které opakuje strukturu přírodního kamene a nedává mu sílu, vám pomůže zachránit vaši oblíbenou rodinnou památku.

Reliéfní struktura vytvarovaného povrchu přírodního kamene je, jako by byla vytvořena samotnou přírodou, aby lepené kousky již neopakovaly svou křehkou minulost. A to vše díky tekutému lepidlu na bázi mramoru nebo žulové drobky, barviv a odolného plastového lepidla.

Oprava výrobků z přírodního kamene - tento proces je zodpovědný a velmi bouřlivý. Náklady na restaurátorské práce se mohou značně lišit. Proto pokud máte problém a vaše oblíbená věc se zhroutila, uložte fragmenty na nejmenší fragmenty. To umožní umělcům-restaurátorům obnovit předmět a udržet co nejvíce podobnosti s originálem.

Neodhazujte staré předměty z přírodního kamene. Pamatujte, že v domě nemohou být věci, které byste nemohli dát druhému životu.

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Přírodní kámen v interiéru