Přívěsek strop v koupelně - recenze, instalace, video

Zavěšený strop v koupelně

Zavěšený strop v koupelně je v dnešní době optimální volbou pro ošetřování pokojů. Lze jej namontovat velmi snadno a rychle a náklady na ně mohou všichni uživatelé instalovat vlastníma rukama.

Zavěšené stropy jsou vyrobeny z různých materiálů. Falešný strop sádrokartonových nebo hliníkových kolejnic je velmi populární a žádaný.

Pokud chápete, závěsný strop je složitá konstrukce, která je založena na rámu z dřevěných kolejnic nebo kovového profilu a obkladového materiálu, ze kterého závisí vzhled celého zavěšeného stropu.

Při instalaci zavěšeného stropu ze sádrokartonu se používá kovový rám. Výhoda tohoto stropu spočívá v tom, že může být vyroben z jakéhokoliv provedení libovolným projektovým projektem. Můžete například vytvořit strop v koupelně na několika úrovních. A pokud jde o osvětlení, pak zde obecně neexistují žádná omezení. Dnes je populární zařízení skrytých osvětlovacích zařízení, která jsou namontována v závěsné konstrukci. Ve skutečnosti, strop sádrokartonové desky - praktický a funkční design, který vám umožní přeložit do reality všechny představivosti návrháře nebo majitele bytu.

Výhody a nevýhody podhledu v koupelně

Hlavní výhodou zavěšeného stropu pro koupelnu je schopnost odolávat negativním účinkům vlhkosti. Výjimkou je strop ze sádrokartonu. Samozřejmě, že tyto stropy odolávají vlhkosti, ale ne dlouho. Koupelna je vždy zvýšenávlhkost, a během provozu konstrukce dostane vodu a strop není výjimkou. Barva a tmel odolávají vlhkosti po určitou dobu, což je důvodem pravidelných oprav. Instalací stropu zábradlí do koupelny se můžete trvale zbavit pravidelných dokončovacích prací.

Zavěšený strop se často používá k vyvažování parametrů místnosti, neboť mohou výrazně snížit strop. Zvláště tato metoda se používá ve starých domech s nestandardními velikostmi. Vzhledem k tomu, že mezi stropem a původní konstrukcí je volný prostor, snadno se odkládá a hydroizolace. Zavěšené systémy se velmi snadno ošetřují, a ne "kvetou". Díky velkému výběru materiálů na zdobení koupelen můžete vytvořit jakoukoliv kompozici v jakémkoliv odstínu a designu.

Hlavní nevýhodou zavěšeného stropu je, že během montáže je část výšky místnosti pevná. To znamená, že zavěšený strop je nereálný k montáži v nízké lázni. Při ošetřování stropu je třeba vzít v úvahu, že při instalaci je ztraceno 10 cm výšky. Někdy lze toto číslo mírně snížit.

Stručně, jak vytvořit závěsný strop vlastními rukama

Závěsné systémy, stejně jako stropy zábradlí pro koupelnu, lze dnes snadno a jednoduše namontovat vlastními rukama, aniž by do nich byli zapojeni odborníci. Doba instalace závisí na složitosti návrhu a prostoru místnosti. Během instalace není mnoho prachu a nečistot. Za účelem instalace zavěšeného stropu vlastníma rukama,musíte znát hlavní fáze procesu:

  • Definujte úroveň budoucího designu.
  • Montáž podle označení rámu. Instalaci je nutné zahájit ze stěn, na kterých jsou upevněny profily stěn. Tyto profily jsou podepřeny nosnými konstrukčními prvky, na kterých jsou namontovány další komponenty.
  • Instalace dokončovacího materiálu.
  • Dekorační práce - instalace baget, lamp a jiných prvků.  • Strop je připraven.