Proč je lepší zvolit bimetalové radiátory pro vytápění

Sanitární Moderní trh nabízí celou řadu topných zařízení, které se liší v designu, materiálu, ze kterého jsou vyrobeny, a na základě fyzikálních a mechanických parametrech i ceně. Analyzování charakteristiky porovnávající ocel, hliník, Radiátory bimetalické, a určení, která je lepší, můžeme konstatovat, že každý z nich má svůj vlastní prostor.

To znamená, že konstrukce , hliník baterie , nemají vysokou pevnost, nejlépe při instalaci topení v jednotlivých rodinných domů, kde se tlak v systému není překročen limit pro takové topné těleso hodnot nebo bytových domů s uzavřeným systémem po topenáře.

Provozní podmínky systémy vytápění obytných bytových domů a veřejných budov v nové výstavbě, rekonstrukcích a větší opravy, více než kterýkoliv jiný zápasz oceli a bimetalové radiátory , snesou nejen pracovníkům, ale i zvýšené (sezónních čisticích systémů topení) tlak chladicí kapaliny. Kromě toho, ocelové trubky mají mnohem vyšší odolnost vůči chemické přísady, které jsou rozpuštěny ve vodě při centralizovaném tréninku chladiva.

Samozřejmě, tyto radiátory více železo a hliník, ale pokud zvolíte Radiátory bimetalické Rahden názory jsou velmi příznivé, že zvýšení cen bude zanedbatelný.

Proč dva kovy dohromady to nejlepší z každého z nich zvlášť?

Spotřebitelské charakteristikyRadiátory bimetalickévzhledem k tomu,žekombinují pozitivní vlastnosti obou kovů :

  • estetika hliníkových výrobků, vzhledem k možnosti vytváření různých forem v důsledku plasticity kovu;
  • vysoký přenos tepla z hliníku;
  • vysokopevnostní ocel, která zajišťuje vnímání pracovního tlaku v topném systému na 40 atmosfér a jeho zvýšené hodnoty na 60 atmosfér;
  • stabilita oceli vůči působení alkalických výrobků umístěných v horké vodě pro zvýšení teploty varu, protože systém ústředního vytápění je nejčastěji dodáván s chladivem, zahřátým na 105 ° C - 115 ° C.

Tato vlastnost umožňuje dosáhnout vysoké životnosti bimetalových topných zařízení. Ano, záruční doba na tyto radiátory je 20 let a skutečná, s pravidelnou prevencí - až 40 let.

Existuje několik druhů takových zařízení, a proto je při výběru , které bimetalové radiátory topení lepší , věnovat pozornost jejich konstrukci.

Bimetalové radiátory - jednoduchá a trvanlivá konstrukce

Moderní kombinované ohřívače se skládají z ocelové trubkové základny do tloušťky 2,5 mm a jemně vyztuženého vnějšího obložení vyrobeného ze slitin hliníku, vyrobené metodou vstřikování, ohřívá vzduch přímo v místnosti. Taková řešení vylučují možnost vystavení tepelného nosiče hliníku, což zvyšuje odolnost celého zařízení proti korozi.

Estetika topných baterií, s výjimkou tvaru hliníkového tělesa, se dosahuje vícevrstvoubarevný práškový smalt, obvykle bílý. Nastavení množství tepelného toku se provádí pomocí manuálních nebo automatických termostatů a odpojení zařízení od síťových kulových kohoutů.

Bimetalická otopná tělesa se skládají ze samostatných částí, jejichž počet se určuje v závislosti na objemu vytápěné místnosti a úseku tepelného výkonu, který se liší v závislosti na modelu 185 - 200 W. V závislosti na tom, která bimetalová otopná tělesa jsou vhodnější pro konkrétní místo, jsou vyráběna s mezilehlým potrubním odstupem 350 mm (pro parapety) a 500 mm (pro otvory standardních velikostí).