Produkty s vlastními rukama pro poskytování

Pamatujte si, s jakou radostí během teplého období jdeme do přírody! A pro ty šťastné, kteří mají svou vlastní dachu, mají dvakrát štěstí: koneckonců, kromě zbytku márnosti města, mají stále možnost uplatnit různé zajímavé nápady, které by se mohly proměnit a naplnit jejich novými barvami kusem venkovského statku. Kromě toho, výroba výrobků s vlastními rukama pro poskytování je poměrně snadné.

Pro výrobu těchto výrobků není nutné kupovat některé speciální materiály. Rozhlédni se kolem! Pro výrobky s vlastními rukama v zemi lze použít veškeré řemeslné předměty a materiály - dřevo, plastové lahve, dokonce i staré pneumatiky.

Je velmi neobvyklé a originální podívat se na figurky venkovského domu pohádkových postav nebo zvířat, která mohou být vyříznuta z překližky. Mohou to být husy, čápi, kachny, psi nebo kočky, skřítci nebo hrdinové pohádek, které pak mohou být zdobeny barevnými olejovými barvami.
V dobrých rukou dostane i starý pahýl nebo vráska druhý život. Například, když vezmeme starou nechtěnou mísu a položíme ji na pařez, dostaneme velkou houbu! Stejná houba může být provedena pomocí žaludku jako noha, a plastové pampelišky, které mohou být malovány v tmavé barvě.

Výrobky s vlastními rukama pro poskytnutímohou být vyrobeny z betonu. Bavte se s dětmi na zábavném boomu. Vezměte starou kuličku z gumy a vsaďte do ní (měla by mít takovou velikost, aby jí prošla ruka). Poté připravte betonovou směs, míchejte cement a písekv poměru 1 až 3 a přidáním vody se získá objemová hmotnost jako zakysaná smetana dobrého tuku. Nalijte beton do míče rovnoměrně a nechte 3 dny. Po vyjmutí pak gumový míček z kolosu (pro který můžete vyříznout míč na kusy), zaspatlujut a zatrjat nazhdachka nerovnost colobka. Další - nejpříjemnější etapa: kolos by měl být vyzdoben. Použití může být fasádní nátěr.

Pryžové pneumatiky, které prošly svým věkem, budou také dobrým materiálem pro výrobu vlastních rukou. Můžete z nich například vyrobit dětskou housenku. Vezměte čtyři nebo pět pneumatik, dobře je zvedněte do země, to znamená na různých úrovních. Lakujte pneumatiky v různých barvách a výrobek je připraven!

Starý kovový sud by také neměl být zlikvidován, protože může také vyrábětvýrobky vlastníma rukama pro dávkování , otáčení hlavně do malovaného květináče. Vezměte si tento pestrobarevný alkalický smalt (barva pro vnější práci na kov) a my vám ozdobíme barel dle vašich představ, naplníme ho půdou a rostlinnými květy.

Budete překvapeni, že i montážní pěna může být použita jako originální materiál pro zahradní produkty. Například, ona může dělat jehňata s ní. Montáž rámu základny pro jehněčí lze vyrobit z ručního nářadí, jako jsou: plastová hlaveň (bude to kufr), dřevěné latě nebo plastové láhve (nohy a hrdla lahví, uzavřené uzávěry - budou kopyta), litrový plastový kbelík z majonézy (ovce).

Rám je těsnýupevněte lepidlem nebo páskou. Pak je nutné zabalit isolon (podklad pod linolem), který byl předtím odříznut z izolačního pásku stejné velikosti. Ocas našeho beránka může být vyroben z drátu a uši jsou vyrobeny z husté lepenky. Poté rám zakryjte montážní pěnou. Jako oko vezměte velká tlačítka nebo oči ze staré hračky.

Různé nápady na výrobuvýrobků vlastními silami, které dávají mnoho . Show kreativní, fantazie, vytvořit vřelou atmosféru ve vaší zemi. Přinese radost a potěšení vaší rodině a přátelům.