Pruhované interiér a tapety, fotografie

Zatímco spěcháte časopisy, často věnujete pozornost vnitřku prostor, všimnete si zajímavých vlastností, v porovnání s designem vašeho domova či bytu. Jednou z aktuálních možností je interiér v pásu. Pruhovaný vzor je velmi populární, díky tomu můžete dát místnosti nový originální vzhled.

Tapeta ve vnitřním pásu

Pokud se případ týká pásu, pak se návrháři přesouvají k vizuálnímu zkreslení rozměrů a parametrů prostor s cílem vytvořit co nejpohodlnější místa pro odpočinek a práci. Pro dosažení maximálních výsledků můžete na stěny tapet přidat pruhy - pruhy na podlaze. Domy jsou často plánovány na úzké chodby, což zvyšuje plochu obytného prostoru, ale zřídka vypadá dobře. Proto odborníci doporučují vyrábět podlahové krytiny s šířkou pásma, což umožní vizuálně zvýšit šířku chodby. Obdobné přeměny prostor lze provádět správně pomocí pruhu na stěnách a podlahách v jiných prostorách. Můžete například vizuálně zvýšit výšku prostor pomocí svislých pruhů a zúžit ji.

Vizuální narušení prostor není jedinou možnou možností pro návrh prostor. Interiér v pásu vypadá velmi stručně, pokud jde o nábytek vyrobený se stejným vzorem. Je třeba poznamenat, že k vytvoření pruhů můžete použít nejen barvu, ale také texturu materiálů, dovedně je kombinovat. Například dřevěné domy jsou často ošetřeny dřevěnou podšívkou, která také pomáhá vytvořit pruhovanýinteriér pokojů. Použití textur pro tvorbu takových efektů však není vždy originální, s velkou variací místností zdobených pruhy různých barev. Mělo by se upřednostňovat kontrastní barvy, stejně jako použití velmi lehkých tónů.

Dnes, kromě tohoto interiéru, si můžete koupit nábytek v pásu a dokonce i dveře, zdobené tímto způsobem. Mnoho také používá koberečky, ubrusy a dokonce jídla v tomto stylu. Použití těchto a podobných možností může výrazně zvýšit atraktivitu vašeho interiéru. Po umístění místnosti s pruhem již nemusíte hledat originální řešení, protože interiér v pásu je zdrojem neobvyklých interiérů!

Pruhované foto interiéru

Krásná a harmonická kombinace pruhů v dětském pokoji.

Pokud chcete přidat "zvýraznění" do životního prostředí a vizuální vnímání pokojů - zkuste spojit prvky pruhů v interiéru, na podlaze, na stěnách a stropech pomoci tapetu nebo koupit pruhovaný nábytek.