Původní lázeň pro turisty

Pro každého z nás je nyní důležité pravidelně si osvěžit sprchu nebo teplou koupel. Z tohoto důvodu, když je člověk v přírodě, v blízkosti řeky, na výletě nebo jen tak daleko od míst, kde by bylo možné přijmout příjemnou duši a tělo vodní procedury, je zde znatelný nepohodlí. Ale nepříjemnosti spojené s tímto, budou bezvýznamné, pokud máte po ruce koupel-dům nebo být schopen dát self-made derivační koupel!

Co je to stan?

Úžasný vynález vytvořený pro milovníky páry, a ti, kteří prostě milují čistotu, stan lze použít kdekoli, například v lese, v blízkosti řeky, v horách. Je možné v něm parovat sám, stejně jako s přáteli v létě a v mrazivé zimě. Kompaktní a lehký koupací stan vám poskytne příležitost, aby jste se mohli těšit ze stejného potěšení, že se dostaneme z párových procedur v obvyklé stacionární lázni. Nepochybně, takový přídavek k obvyklému odpočinku v přírodě mu dodá další kouzlo a zanechá spoustu jasných nezapomenutelných dojmů.
O rozloze 4 m2. m a výška 2 m koupací stan snadno pojme 4 osoby. V technice jeho použití není nic složitějšího. Ale pro začátek musíte najít rovnou plochu, na které bude stavba umístěna. Proces skládání stanu trvá několik minut.
Jednoduché zařízení se skládá pouze ze tří prefabrikovaných prvků - obyčejného turistického stanu, trouby a dřevěného panelu. Konstrukce stanu je tvořena hliníkovým sklopným rámem a hustým stanem zspeciální materiál. Stan spolehlivě udržuje teplo v lázni, brání pronikání chladu, větru, deště a sněhu dovnitř.
Horní část markýzy, vyrobená z tepelně odolného materiálu s nízkým stupněm spalování, je speciální otvor pro instalaci pece. V dolní části stanu, po obvodu, se nachází takzvaná zástěra, která je přitlačována k zemi, aby se uvnitř lázně udržela optimálně příjemná teplota.
Pec z nerezové oceli odolná vůči teplu se vyznačuje vysokou pevností, trvanlivostí, trvanlivostí a trvanlivostí. Jednoduchost jeho použití ušetří spoustu času na vytápění vzduchu v původní lázni pro turisty. Vše, co je třeba udělat, je roztavení pece s palivovým dřevem podle obvyklého schématu.
Zvláštností takové pece je přítomnost speciálního parního generátoru, který nahrazuje kameny v obyčejných sporácích. Přístroj umožňuje získat dobrou páru během 20 minut po roztavení pece.
Police v koupelně jsou vyrobeny z lehké překližky, jejíž povrch je ošetřen vlhkostí odolným prostředkem. Pevnost police je určena pro 4 osoby.
stany pro mobilitu - její hlavní výhoda. Konstrukce je rychle sestavena a instalována za všech povětrnostních podmínek na relativně nepohodlných částech země a také rychle odstraněna.
Každý prvek koupacího stanu má univerzální účel a lze jej používat odděleně. Například kabinu na rámu lze použít jako obyčejný turistický stan, troubu protopení, sušení prádla, vaření, police mohou být stůl nebo židle.
Pro pohodlí přepravy jsou všechny části stanů umístěny ve zvláštním případě a zabírají minimální prostor v zavazadlech. Přeprava stanů tedy nepředstavuje žádnou práci.
A kdyby tento zázračný vynález, který bys nemohl koupit, mohl být proveden vlastní rukou.

Derivativní koupelnové práce

\ t

Chcete kombinovat turistický výlet podél turistických stezek a koupele? Myslíte si, že je to nemožné? Spojení mezi sebou je snazší než kdy jindy! Původní koupel si můžete udělat doma a pak si vzít s sebou na výlet nebo si vyrobit řemesla přímo v přírodě.
Původní lázeň pro turisty je způsob, jak „omýt“ denní únavu, univerzální lék na odpočinek a spoustu zdravotních výhod. Takže a od čeho a jak se dělají derivační lázně?
Nejdříve musíte udělat oheň. K tomu je nutné položit dřevo nebo dřevo dlouhé až 1 metr takovým způsobem, aby vzdálenost mezi nimi nepřesáhla velikost nejmenšího kamene na ohřev lázně. Kameny by měly být umístěny na prvních řadách dříví s minimální vůlí. Dále, paralelně k první, položte několik vrstev polen a kamenů.
Kameny pro koupel nemusí být příliš velké, aby je nesly pod vanou markýzy. Doporučujeme zvolit malé hamburgery tmavé (černé) barvy.
Původní lázeň se taví pomocí tenkých větví ze závětrné strany. Pro kameny, které by měly být odpudivé, je nutné podporovat hoření 2-4 hodiny. Mezitím oheňpopáleniny, musíte udělat uspořádání lázně.
Není žádoucí, aby kostra původní lázně byla příliš vysoká. Horní část stanu by měla být šikmá, obvykle se používá střecha stávajícího krbu. Toto je děláno aby zajistil, že teplo od horkých kamenů nestaguje, a rovnoměrně rozložil skrz domácí koupel.
Vstup do lázní by měl směřovat k vodnímu útvaru. U vchodu by výška stanu neměla být větší než 180 cm, velikost základny se počítá na základě počtu lidí, kteří budou v původní lázni vařit.
Samotný kámen by měl být pokryt polyethylenem nebo hustou neprodanou látkou. Můžete na to použít kajakový kryt, velké plátno, plátěný stan. Okraje stanu by měly být pevně přitlačeny k zemi a upevněny kameny s palubou nebo jiným těžkým předmětem.
Rám derivační lázně je vyroben z dlouhých tyčí, které jsou umístěny tak, že 4 póly jsou uspořádány svisle, 4 vodorovně a diagonálně, aby byla zajištěna stabilita konstrukce. Přepravky musí být svázány lanem, drátem, svorkami. Konce tyčí by neměly stát za rámem, aby nedošlo ke zlomení stanu.
Ohřáté kameny přivezeme do stanu přes speciální otvor a vana je připravena! Pojďte dál a užijte si to!