Původní nápady na zahradu a letní sídlo - zasíláme fantazii do zahradní zahrady

Vlastní pozemek - je to nekonečné možnosti realizovat nejen různé experimenty na zahradě, ale také vlastní nápady. Zde můžete ukázat svou představivost, dát svobodu tvůrčím schopnostem, aby se nakonec dostala k něčemu neočekávanému, odlišnému od obecné anonymní hmoty. Čarodějnictví může začít vznikem nějaké myšlenky pro zahradu, jejíž realizace nemusí nutně vyžadovat značné finanční přílivy. Abys neměl dlouhou přestávku ve své hlavě, vymyslet něco takového, nabízíme nějaké hotové nápady - pravděpodobně je budete milovat!

Obsah
 1. Ploty z vrbových prutů - nápady na zahradu a vesnici ve venkovském stylu
 2. Pavilony "Jedlé" - zajímavé nápady pro zahradu
 3. Chata umyvadlo - dobrý nápad na zahradu
 4. Originální nábytek pro dachu - praktické nápady
 5. Malý dekorativní rybník - varianta myšlenky pro vlastní zahradu
 6. Okna a zrcadla - originální nápady pro zahradu
 7. Nápady do zahrady - sbírka fotografií

Plot z vrbové tyče - nápady pro zahradu a město ve venkovském stylu

Proutěný plot z tyče dokonale zapadne do designu "rustikální" zahrady. Za tímto účelem je obvod budoucího oplocení kladen na stejnou vzdálenost naostřených kolíků. Pak začíná tkaní: kolíky jsou nataženy tyčemi rozloženým způsobem, to znamená, že každý prut prochází prvním kolíkem z přední strany cínu a přes druhý - zezadu a tak dále. Tak si vezměte horizontální kolík. Můžete také vytvořit vertikální psaní, ve kterémtyče budou uspořádány svisle. V tomto případě, pokud takový sob zalévá, pak se po chvíli promění v ježka, protože vrbové větve jsou poměrně snadno zakořeněné.

Varianta myšlenky na zahradu - cín z révy

Pokud položíte nízkou cín kolem květinové zahrady, můžete získat originální záhon a jeho tvar může být prakticky libovolný - v závislosti na vaší fantazii.

Původní plot lilie

"Jedlé" altány - zajímavé nápady pro zahradu

\ t

Poté, co jsem strávil dost času, je možné postavit na místě "jedlý" altán - koutek, ve kterém můžete nejen mluvit, ale také jíst, jak se říká, přímo z lůžek, vonných bobulí. Aby taková oáza byla jednodušší než jednoduchá - nemusíte nic stavět ani řezat. Dost, abych našel klidné místo bez větru a postavil tam stůl, židle nebo lavičky.

Pro takový altán se hodí každá rostlina špice

Dalším krokem bude umístění kolem nábytku s trojitým nábytkem pro vertikální výsadbu a umístění jahod po celém obvodu designu. Vyrůstá, tato rostlina zaplní celý altán zelení a nezapomenutelnou vůní. Jediné, co je třeba pochopit, je to, že jahody jsou jen to "kudrnaté", v tlapách, to znamená, že nebude kousat své arbours sám. Je lepší jmenovat ampelnaya, jejíž výhonky by měly být svázány k síti, což vytváří vzhled, který jahody skutečně lpí.

Místo amputovaných jahod můžete pěstovat jiné rostliny s jedlým ovocem, jako jsou okurky, dekorativní dýně,nádvoří, cuketa, hrozny. Tímto způsobem získáte nejen původní rekreační oblast, ale i další úrodu.

Umyvadlo v chatě - dobrý nápad na zahradu

Často je nutné umýt ruce u venkovského domu, proto je zde prostě nutné pouliční jímku. Podívejte se, co skvělá venkovská věc, kterou můžete udělat vlastníma rukama.

Ukazuje se, že umyvadlo můžete vyrobit ze starého šicího stroje

Pro výrobu umyvadla budete potřebovat: ložní prádlo ze starého šicího stroje; překližky; pozinkovaná nádrž; kovová pánev; jeřáb, hadice, odvodňovací zařízení; keramické dlaždice.

Uvažujme krok za krokem o vytvoření dachové pánve:

1. Vyřezáváme z listu překližky obdélník požadované velikosti, například 500 x 800 mm - to je nejlepší volba. Poté, co umyvadlo stojí na ulici, zpracováváme výsledný předmět s ochranným zařízením pro strom.

2. Natáhněte obvod odtokové trubky ve skříni.

3. Otočte podlahu vzhůru nohama, připojte ji a desku pomocí šroubů.

4. Položte pánev na desku a zakroužkujte ji tužkou - to bude místo "volné" od dlaždice.

5. Pomocí kovového vrtáku vyřízneme otvor pro odvodňovací zařízení na dno pánve.

6. S pomocí lepidla na dlaždice zakrývám desku s keramickými dlaždicemi.

7. Vložte nádobu do pracovní desky, připojte odtokovou jednotku a ohebnou hadici.

8. Vyřízněte otvor v nádrži a připojte k němu jeřáb. Upevněte nádrž na libovolnou vertikální polohupovrch - na plot nebo sloup.

9. Naše "venkovské" umyvadlo je připraveno!

Mimochodem, jako stolní můžete použít nejen postel, ale stůl nebo noční stolek.

Originální nábytek pro dachu - praktické nápady

Mnozí rekreanti raději nekupují zahradní nábytek, ale zvládají to sami. Často se jedná o dřevěné stoly, židle a lavičky.

Při stavbě dřevěné lavice můžete úspěšně vyplnit detaily válcových kulatin, které slouží jako nohy. Tyto detaily jsou připojeny k sobě a nehty, takže lavice se ukáže být velmi trvanlivý a mobilní lze snadno přesunout na jakékoli místo v zahradě.

Horizontálně pevné kulatiny budou sloužit jako stabilní opora pro lavičku

V současné době velmi populární stoly a lavičky s úmyslně hrubě sraženými polenami nebo deskami přidávají lidovou barvu zahrady.

Lavice z hrubě vyražených desek

Není špatné vypadat jako židle a obyčejné hamburgery - proč ne?

Kostely jako židle

Za účelem upevnění dřevěného nábytku můžete použít běžný tyl se vzorem řezu a bude zajímavější vypadat jako vzorník, pokud bude kresba, kterou chcete získat, uzavřena při malování. Zbytek, otevřený díl, je natřen barvou ze stříkací pistole. Tyl se okamžitě odstraní, dokud barva nezaschne.

"Tüleva" malba na lavičce

S rozsáhlým využitím techniky decoupage, vyřezané z ubrousků a nalepené na nábytku, původní kresby vypadají jakoo nic horší než skutečné malby. Motivy nalepit PVA lepidlo na dřevo a pak pokryt lakem.

Dekorační obchody - lepení technika

Malé dekorační rybník - varianta nápady pro zahradu s rukama

dekorační jezírko s dřevěnými deskami

bude zapotřebí

, není mnoho úsilí pro konstrukce kontejneru nádrž - ne velký bazén, kde si můžete zaplavat nebo chovu ryb, ale pouze dekorativní předmět. Vše, co potřebujete, je pár domácí prkna nebo staré šatní skříň. Zvažte vytvoření takový krok rychlost za krokem.

1. Nejprve se základ pro budoucí míry - nádrž na vodu ve formě pravoúhlé nádoby. Chcete-li to provést, vyberte zhruba stejnou desku a pomocí hřebíků nebo šroubů porazit skříňku. Desky je třeba upravit, aby se navzájem těsně jak je to možné, tak, aby stavba nebyla dokončena trhliny. Pokud jste připraveni ke zbytečnému stolku nebo šatní skříň - dobře - tento krok lze přeskočit.

2. Získání hydroizolace. První produkt procesu vodotěsný impregnace, poté potahované vnitřní povrch olejové barvy tyč nebo místo plastové fólie. Druhá varianta je lepší - spolehlivější filmu a při volbě zelenou nebo modrou barvu materiálu, voda v nádrži stát vizuálně krásné přírodní odstín.

3. zdobí rybník. K tomu, dát do rybníku mušlemi a kameny, figurky želv, ryb a dalších vodních obyvatel plastové lotosů a leknínů, titobažiny. To je velmi důležitá etapa a záleží na tom, jak bude vaše sázka vypadat.

Okna a zrcadla - originální nápady pro zahradu

\ t

Jak udělat zahradu vtipnou, jedinečnou a tajemnou? Mnoho zahrádkářů rozbije hlavu nad tímto problémem. A co když instalujete okna do zahrady? Koneckonců, to je nejen neobvyklé, ale vytváří nějaký druh intrik, způsobuje touhu podívat se tam. Mohou to být jednoduché desky, sražené v podobě rámu a zajímavě zdobené improvizovanými materiály.

Okna v zahradě - originální nápady pro zahradu

Krajinářům se často doporučuje používat v zahradě a zrcadlech, která dávají prostor iluzorům a rozšiřují ji. Povrch velkého zrcadla může simulovat díru ve zdi, oblouk, za kterým začíná zrcadlový svět - stejně jako zahrada, ale naopak. Pro takové pseudo-průchody můžete položit cestu tak, aby iluze o pokračování zahrady byla kompletní. Cesta by měla jít do zrcadla pod úhlem, spíše než kolmo, jinak osoba, která na ní bude chodit, uvidí svůj odraz.

Můžete také instalovat rám na stěny nebo plot a vkládat zrcadla místo brýlí, což vyvolává dojem, že za oknem začíná další zahrada.

Ale toto okno je skutečným obrazem za sklem, připomínajícím balkon v městském bytě. Zde si můžete dát různé roztomilé věci do srdce - figurky, obrazy, vázy, ale samozřejmě nejdůležitější "obyvatelé" budou domácí květiny v dekorativních nádobách. Zvláště krásná zde bude vypadat exoticky, termofilní zástupci flóry - orchidejí,gardénie, anthurium.

Lakování za sklem

\ t

Zde jsou takové jednoduché, na první pohled, nápady na zahradu, ztělesněné v původních věcech, mohou vyzdobit nejen náš pozemek, ale i náš život. Možná budete chtít podívat na další možnosti pro zdobení rohů zahrady, tak níže, jsme poslali nějaké fotografie z nejlepších zahradních dekorací.

Zahradní nápady - sbírka fotografií

Viz články pro podobná témata:

 • Vyberte květináče - fotografie a nápady na design
 • Jak udělat zahradu v láhvi - zvažujeme pravidla pro vytvoření mini-skleníku za sklem
 • Zdobení zahrady abstraktního materiálu vlastními rukama
 • Dekorační zahradní a zahradní svítilny - výběr zahradního osvětlení
 • Zahrada ve venkovském stylu - jednoduchost a blízkost přírody
 • Zahradní labyrint - matoucí pohyby krajinářského designu