Původní recepce - příčky v interiéru

 • Někdy, když zdobím interiér, chci mu dát kouzlo a originalitu. Velkým návrhářským způsobem bude v tomto případě použití příček, které mohou plnit úlohu dekorativního prvku a zároveň plnit jejich klíčovou funkci - zónování prostoru.

  Existuje velké množství příček, které se používají v interiéru. Některé mohou být instalovány ve stavebním procesu. V příčkách, které provádějí dekorativní funkci v interiéru, nejsou žádné dveře ani jiné otvory. Takové přepážky mohou mít různou výšku a velikost. Nejčastěji jsou vyrobeny ze sádrokartonu. Je méně obvyklé vyrábět dřevo nebo cihly.

  Oddíly určené k rozdělení prostoru do zón jsou rozděleny na stacionární a mobilní v závislosti na tom, zda je potřeba je přemístit.

  Nejjednodušší a zároveň originální způsob, jak šířit prostor, je instalace obrazovky, která může být vyrobena z různých materiálů: skla, textilií nebo jiných neprůhledných materiálů.

  Přepážka slámy se může stát vynikajícím oddělovačem prostoru na funkčních plochách a oddělit prostor k posezení od obývacího pokoje. Dekorační předmět vyrobený z takového materiálu umožní proniknutí světla a zároveň vytvoří potřebný pocit intimity a utajení.

  Pomocí regálu umístěného v dětském pokoji je možné snadno rozdělit herní zónu. Tento prvek interiéru umožní dítěti, aby se při provádění procesu nepozorovalodomácí úkoly Kromě toho je to skvělý způsob, jak ukládat hračky, knihy a další položky.

  Pokud pracovní prostor není kombinován s vnitřním prostorem bytu, lze jej oddělit pomocí mobilní přepážky.

  Pokud byl interiérový design obývacího pokoje zvolen všestranným stylem, pak je možné oddělit rekreační prostor od jídelny pomocí police, která bude obsahovat všechny potřebné věci. Takový oddíl nebude pevně blokovat prostor, ale pouze vizuálně jej rozdělí na funkční oblasti.

  Systém, ve kterém je televizor postaven, může fungovat jako improvizovaný oddíl. V tomto případě, s ohledem na obecný styl interiéru, harmonicky vstupovat do tohoto designu.

  Příčky v podobě harmonik z textilu vypadají spíše neobvykle. Tyto lehké světlíky lze snadno sestavit a umístit na správném místě.

  Příčka může být nejlepší volbou pro rozdělení jednopokojového bytu na několik částí.

  Skleněné příčky můžete objednat také na adrese http://steklotech.by/nasha-produkciya/ofisnye-peregorodki/. Tyto příčky jsou vhodné pro obchody, nákupní centra, kanceláře atd. V tomto případě mohou být příčky tvořeny podlahou, stěnou a stropem.