Rekonstrukce kuchyně s fotografií. Kuchyně - obývací pokoj


Užitečné tipy pro přestavbu kuchyní

Plánování kuchyně v typických domácnostech často zdaleka nevyhovuje požadavkům vlastníků. Konec konců, kuchyňská místnost je tradičním místem nejen pro vaření, ale i pro příjem hostů, tradiční přátelské ubytování. Jediný způsob, jak v kuchyni podle vašich představ je re-plán, který umožní, aby pokoje splňují moderní standardy, ergonomické, pohodlné, zlepšení architektonických výkonů, obecně, rozšíření kuchyně, možná kvůli balkonu. Místo opravy bytu vlastníma rukama vás vyzve k tomu.

Kuchyně nesmí být v žádném případě převezena do jiné místnosti. Je také zakázáno přestavět kuchyň na úkor vany nebo toalety. Kuchyň je často kombinována s místností, čímž se stává kuchyň-jídelna nebo kuchyň-obývací pokoj. Ale pokud máte jeden pokoj zplyněný byt, pak je to zakázáno. Jediné, co lze v tomto případě udělat, je instalace posuvné části, která odděluje kuchyň a obývací pokoj. Pokud zkombinujete kuchyň s pokojem, váš obývací pokoj již ztratí status pokoje a změní se na kuchyň, což je na základě povinných metrů užitné plochy nepřijatelné.

Obsah
  1. Příprava podkladů pro přepracování kuchyně
  2. Rozšíření kuchyně z důvodu balkonu nebo lodžie
  3. Co je zakázáno reorganizovat kuchyni
  4. Rekonstrukce kuchyně. Kombinace pokojů, kuchyně - obývací pokoj

Příprava dokumentů propřepracování kuchyně

V každém případě by mělo být povoleno přepracování kuchyně. V ZISZ (Úřadu technické inventarizace) je nutné provést plán bytů, výpis z technického pasu. K nalezení projekční společnosti, která bude TPC (technický závěr), vypracovat závěr o dohodě o provádění autorského dozoru nad rekonstrukcí. Plán reorganizace bude muset být schválen inspekcí plynu, hygienicko-epidemiologickou službou, požární službou. Kromě toho, pokud máte v úmyslu přenést elektrická nebo tepelná zařízení, dotknout se kanalizace a vodovodu, musíte mít také povolení od elektráren a vodního kanálu. V rezidenční inspekci objednejte a získejte závěr o souladu projektových norem s provozem bytového fondu. Získejte souhlas sousedů a organizace, na jejímž základě je dům. Je jich spousta, a proto je lepší okamžitě, bez plýtvání časem, obrátit se na příslušnou organizaci, která udělá všechno notářskou mocí, a vy, když jste ušetřili čas, dostanete pohotové povolení. Ale dostat oficiální povolení. Neoprávněné přestavby ohrožují mnoho problémů, až po vyhoštění u soudu. A v každém případě budou nutná povolení nutná k tomu, abyste udělili sankce. Proto je třeba právní otázku brát velmi vážně.

Toto ustanovení je nezbytné, protože přepracování kuchyně často vyžaduje demolici nosných konstrukcí, když jsou kombinoványmístnost a kuchyně, přenos komunikací, ve starých budovách, často vypouští odpadky a potrubí.

Prodloužení kuchyně z důvodu balkonu nebo lodžie

Jedním z nejčastějších způsobů rozšíření kuchyně je demolice vnitřní přepážky oddělující kuchyň a místnost nebo demolice přepážky mezi kuchyní a méně oblíbenou chodbou nebo lodžií. Při rozšiřování kuchyně s lodžií je třeba mít na paměti, že radiátory nelze přemístit na lodžii. A když kombinace kuchyní s místností vyžaduje zařízení pro efektivní odsávání, které musí být nutně připojeno k odvzdušňovacímu otvoru. Pro estetiku a výfuk, a proto by měly být kamna umístěny přesně pod větracím otvorem, což zase vytváří omezení pro projektanta.

V kuchyni je možné uspořádat kuchyň - obývací pokoj nebo přístavbu na úkor lodžie nebo balkonu - prakticky v některém z typických domů, dokonce i v Chruščově, je důležité mít na paměti pouze to, že je to zakázáno.

Co je zakázáno přestavět kuchyni

Za prvé, jakákoli sanace by měla být v souladu s hygienickými, stavebními, požárními atd. normy a požadavky. Za druhé, je přísně zakázáno dotýkat se a navíc zasahovat do inženýrských systémů dodávky plynu, vodovodu a větrání.

Je jasné, že malá kuchyňka je velmi nepříjemná. Ale má své plusy. Pokud jste unavení a nemáte sílu čistit po večeři jídla, můžete jednoduše zavřít dveře, dávat všechno ráno. Ale v kombinaci s obývacím pokojem, všechny tyto nákladybude před vašimi očima, což samozřejmě nepřinese do interiéru atraktivitu. Proto je kombinace kuchyně s obývacím pokojem způsobem „otevřeného plánování“ možná pouze tehdy, když má rodina šanci neustále udržovat pořádek.

Významnou roli hraje osvětlení v interiéru kuchyně. Kuchyně obvykle mají jedno okno, skrz které proniká světlo dostačující pro osvětlení. Pokud se vaše kuchyně po novém plánování stane více a okno zůstane jedno, pak je třeba přidat další světelné lampy, sofisty, svícny. Světle osvětlená místnost vypadá více než ve skutečnosti.

Hlavním rysem, který je třeba vzít v úvahu, je racionální přidělování všech nezbytných komunikací (plyn, voda, větrání, elektřina).

Rekonstrukce kuchyně - krok je velmi zodpovědný, takže by jej měli provádět odborníci. Inzerátem nebo prostřednictvím známých můžete najít firmy, které se osvědčily na nejlepší straně tohoto typu činnosti. A nezapomeňte, že je třeba připravit potřebné dokumenty, pokud máte v plánu rozšířit kuchyni na úkor balkonu, lodžie nebo přestavba místnosti. Podívejte se na pár fotek krásné změny v místě vaření a stravování.

Foto retušování kuchyně. Kombinace pokojů, kuchyně - obývacího pokoje

Podívejte se na hotové interiéry a přijďte s vaším jediným. Dobré přetvoření a rozšíření!