Restaurování staré lázně dělá nebo ne?

U všech předmětů nebo předmětů interiéru je životnost, sprchový kout v tomto případě není výjimkou. Takže dříve nebo později, před majitelem, vyvstává otázka, která metoda obnovy lázní je nejlepší použít, pokud z nějakého důvodu nezavádí nové možné. Již jsme se zabývali tím, jak jsou vyráběny výplně vany - akrylátová vložka, velmi efektivní s životností nejméně 5 let, s tímto způsobem se seznamte.

Užitečné tipy

V první řadě je proto nutné skutečně vyhodnotit stav lázně. V případě, že se pouzdro deformuje, jsou v místě odtoku třísky a praskliny, nebo velikost nových trubek neodpovídá velikosti vypouštěcího otvoru, pak je třeba je ještě vyměnit.

Zpravidla se jedná o dodatečné náklady spojené s dodávkou a nákupem nového, je také nutné demontovat a provádět zastaralé koupele a také nahradit poškozené dlaždice a trubky - to znamená, že je nutné provést prakticky kompletní opravu této místnosti.

Ale pokud je stav případu zcela uspokojivý, ale ztratil svůj lesk, barvu smaltu a na něm byly malé praskliny a praskliny, pak se tato vana může zcela obnovit.

Restaurování koupelny by mělo být provedeno v případě, že demontáž a odstranění staré kapacity není možné, a pokud se rozhodnete prodat byt, protože stav instalatérského zařízení a zejména sprchového koutu může mít přímý dopad na cenu bytu.

Je také smysl obnovit, a pokud je byt oddělen a vy neplánujete investovat do jeho opravyhodně peněz, nebo naopak, byt je pronajat, a opravy po dočasných obyvatel v každém případě bude muset udělat.

Pokud plánujete provádět opravy v této místnosti bez výměny staré lázně za novou, doporučuje se, aby všechny restaurátorské práce byly prováděny až po dokončení všech ostatních prací v místnosti tak, aby nic nepadlo a nespadl ze stropu a zdí.

Má-li být vyměněn starý odvodňovací systém, je nejlepší provést jej před restaurováním, aby se zabránilo poškození nového krytu klíčem, bulharským nebo kladivem, protože mnoho starých sifonů není snadné odšroubovat a to vyžaduje použití těžkých nástrojů.

Jedná se o poněkud nepříjemný úkol a je velmi obtížné to provést sám, ale bez zvláštních dovedností je to vůbec nemožné, takže je nejlepší požádat odborníky o pomoc.