Restaurování vany akrylem - vložka, "koupel ve vaně"

V tomto článku se zaměříme na jednu z metod obnovy staré lázně. Akrylová vložka, nebo jak se často nazývá " vana ", je vložka, která pokrývá celý povrch staré nádoby. Místo opravy bytu vlastníma rukama nedoporučuje spěchat a pečlivě prostudovat doporučení pro instalaci.

Restaurování vany s akrylovou vložkou

\ t

Nedoporučujeme provádět instalaci vlastníma rukama, vysvětlete proč. Výroba akrylových vložek se provádí dle individuálních objednávek libovolného tvaru a barvy. Někdy jsou dále posíleny skleněnými vlákny. Hotová akrylová vložka se vloží do staré nádoby. Odtokové otvory nových a starých van jsou pak utěsněny. Poté se vložka upevní ze staré kapacity pomocí speciální adhezivní kompozice, která se nanáší na oba povrchy tenkou vrstvou.

Pokud stěny koupelny ležely s keramickou dlažbou, pak se vložka rozřízne pod dlaždice, švy se utěsní silikonem.

Samozřejmě, že práce na instalaci vložky by měly být prováděny pouze odborníky, kteří prošli zvláštním výcvikem, protože pokud vložka vložky není utěsněna, bude mezi oběma povrchy proudit voda, která může případně vést k tvorbě plísní nebo dokonce pro foukání akrylové vložky.

Obnova trvá zpravidla asi tři hodiny, poté se kapacita naplní studenou vodou. Za den bude vše připraveno k použití.

Průměrná délka života Taková vložka se správným provozem nejméně pět let.

Systém je vybaven krásným vzhledem a hladkým povrchem a také dokonale udržuje teplotu vody, tj. Po "zařízení" s akrylem, voda ochlazená mnohem pomaleji než ocel nebo železo.

Stojí za zmínku, že akrylát odolává tvorbě rzi. Nicméně, se všemi jeho výhodami může být snadno poškrábaný nebo poškozený, takže se o něj starat musíte použít měkkou houbu a mýdlo nebo speciálně navržený pro mytí peněz. Doporučujeme nepoužívat abrazivní čisticí prostředky. A samozřejmě je velmi důležité chránit povrch akrylové lázně před pádem těžkých předmětů. Pokud na akrylové vaně dojde k drobným závadám, můžete je v budoucnu vyleštit.

metoda "vana" - foto před a po

\ t

Jak vidíte, výsledek vychází jako nový. To vám ušetří peníze a bude trvat velmi dlouho.