Rigatin pro lov raků

vidlice pro lov rak

Datum: 08.26.2014, 16:46

Mnoho rádi jedí raky, ale ne moc zapojen nejméně jednou jejich rybolovu. Mimochodem, tato možnost je lov humrů, která nezahrnuje kontaktu s vodou. V zásadě není nic překvapující, neboť toto rybářské nastane v okamžiku svítání ledu nebo bezprostředně poté v čisté vodě.

Obsah zachycení tak, že rakovina první detekován v jednom vody by měl být někde na most nebo mola, a poté ulovených pomocí speciálního zařízení. Přirozeně použít tuto metodu nelze všechny, které byly ohlášeny podmínky lov krabů není všude, ale pokud někdo bydlí vedle toho, mělké řeky, na kterém je například pontonový most, nesnažte se tento způsob chytání humrů prostředek ztrácí více příležitostí.

Takže ta nejdůležitější věc v tomto případě dělat dříve vyjádřili zařízení. To bude vyžadovat krabice, a přednostně dvě krabičky zápalek, nůž a dlouhou hustou třtiny, které lze snadno nalézt na místě. Celá Cílem je snížit náskok na polovinu jen třtiny nůž zasáhl hluboko někde v 15-12 cm. pak dva pečlivě rozebrat, a pak nastavit v rozmezí předvařené utkání. Dát zápas by měl být 2 cm od okraje.

Princip činnosti je jednoduché úpravy, které vyplývají rakovinu pilový v čisté vodě by měly jemně ponořen do vody, sítina pozemku, který již raspert zápas, které tuto půdu nad rakoviny, které nic netušící, a poté prudceNechte na něm rákosí. Výsledkem je, že zápas je vyhozen a strany, které je roztrhané, se budou držet společně, aby ucpaly rakovinu. Nakonec, musíte to dostat z vody, abyste si mohli účtovat instalaci nového zápasu a pokračovat v chytání nového. Tímto způsobem můžete opravdu chytit spoustu raků.