Robot s krabičky

Robot s krabicemi

Dat.vydání: 11-03-2014, 13:54

V současné době jsou obchody prostě plné různých hraček, nyní si můžete snadno koupit hračku pro každý vkus. Stojí však za zmínku, že hračky mají velmi nízkou cenu, v důsledku čehož se mnoho rodičů často zabývá nezávislou produkcí hraček.

Jako příklad lze uvést, že roboty mohou být vyrobeny z krabic. Takové práce, i když se neliší v mobilitě a kráse, ale stále nebudou zbytečné ve sbírce her dítěte, tím větší je pravděpodobnost, že se po tom, co se dítě samo stane, stane něčím, co zvládne.

Co se týče výroby robota, všechno je zde velmi jednoduché. Nejprve je třeba shromáždit požadovaný počet krabic, a pak najít lepidlo a pokud je touha, aby se pohyblivé části, pak malé šrouby s maticemi.

Krabice by měly být lepeny v pořadí, ve kterém robot vyšel, je zde obrovské množství prostoru pro představivost, pokud existuje zdroj, může být vyrobeno sto robotů, které budou naprosto unikátní. Jak již bylo zmíněno, pokud chcete dělat pohybující se práci, budete potřebovat šrouby a matice. Mimochodem, takové malé šrouby a šroubováky lze nalézt pochopením jakéhokoliv starého a zbytečného hardwaru. Celým bodem je, že při upevnění pohyblivé části v ní a ve zbytku práce musíte při průchodu šroubu vytvořit díru. Tak, jak je již zřejmé, to vše může být zkrouceno, v tomto případě v žádném případě není nutné matici dotahovat. Navíc je nejlepší otočit jeden šroub o dvaOřechy a pračka. To je nutné, protože matice se může rychle otáčet při otáčení pohyblivých částí.
Nemůžeme říci, že pokud chcete, můžete vybavit robota zbraněmi, které lze vyrobit ze staré rukojeti. Kromě toho je důležité poznamenat, že nebude nutné malovat práci v žádné z barev, a dokonce lépe než několik.

V důsledku toho to nebude špatná hračka a že hlavní věc je svobodná.