Rozměry pro kuchyňský dřez - rozměry, instalace a péče

Instalace kuchyňského prádla - není to jednoduché a poměrně komplikované. A první věc, o které člověk přemýšlí, je o pěkném krásném tvaru a jak to všechno udělat. Koneckonců souhlasíte s tím, že dřez v kuchyni - to je jak estetika celého pokoje, tak spolehlivost a pohodlí. Existuje tedy další otázka: udělat kuchyňský dřez tak, aby byl vhodný pro obyvatele bytů. Pro tento účel je nutné spočítat správnou velikost, která se při vstřikování vejde do místnosti.

Většina lidí upřednostňuje velmi dobrou polohu a správnou velikost dřezu, protože v tomto případě se jedná o speciální funkci designu. Co ale musíte udělat, aby se shell sám vybral správně? Koneckonců, všichni jsme obeznámeni se zlatým pravidlem designu: pokud je kuchyň více - dřez je menší a naopak. Pojďme se podívat na základní možnosti pro to, aby vaše kuchyňské dřez nejlepší.

Obsah
 1. Hlavní rozměry dřezu. Rozměry
 2. Detaily o délce
 3. Hloubka kuchyňského dřezu
 4. Krása rohové konstrukce
 5. Pár slov o obrubníku

Hlavní rozměry dřezu. Rozměry

Pokud vezmete shell odděleně, pak uvidíte, že hlavní rozměry, které jsou skryté v hloubce, šířce a délce. Například délka dřezu pomáhá majitelce, aby byla pohodlněji umístěna, šířka a hloubka vytvářejí kapacitu a kapacitu pro nádobí a jiné prostředky. Z těchto parametrů tedy záleží na tom, jak bude shell použit, na co ho vložit a v jakém množství. Také díky jinému příslušenství, které máV kuchyni bude záležet na tom, co bude umyvadlo. Nakonec to bude viditelné pouhým okem. Pokud máte například kožené pohovky a pěkný jídelní stůl, umyvadlo by mělo být vhodné elitní velikosti.

Více o délce

Existuje mnoho faktorů, které mohou způsobit neúspěšnou instalaci dřezu. Proto je velmi důležité vzít v úvahu délku tak, aby dřez zapadl do interiéru kuchyně. Podívejme se, co je potřeba pro délku kuchyňského dřezu:

 • Pěkný a volný prostor. Jedna z hlavních částí kuchyně, která by měla být zdarma. Můžete tedy instalovat jídelní stůl, zavěsit televizi, obraz - jedním slovem, pohodlně uspořádat nábytek. Dlouhý dřez bude vypadat skvěle v kuchyni, kde je plný prostor.
 • Ekonomická kuchyně. Pokud je vaše kuchyně malá, pak by délka skořápky neměla být tak široká. Sledujte, aby umyvadlo nevyčnívalo mezi malou místností - to je velmi důležité pro pohodlí a pohodlí. Zpravidla i v malé kuchyni vypadá trochu umyvadlo.
 • Jedno nebo dvě křídla na dřezu Perfektně zvětšuje výhled, což dává shellu bohaté místo. Ze strany se zdá, že dřez je velký a most, i když ve skutečnosti je malý. Také křídla jsou potřebná, aby se nádobí dalo přehnout, a voda se opatrně vypustí, aniž by kapala na podlahu.
 • Dvě mísy v dřezu. Velmi vhodný pro ty, kteří sdílejí položky při mytí nádobí. Například malý prostor pro lžíce, vidličky, nože a další malé spotřebiče. A velký prostor pro hlavní jídla a hrnky. Ve skutečnostitakové rozdělení je velmi pohodlné a vypadá krásně.

Hloubka kuchyňského dřezu

Hostesky říkají, že čím hlubší skořápka, tím lépe. Ale je to opravdu? Pojďme pochopit.

 • Je vhodné, aby prakticky všechny vody zůstaly na stěnách dřezu, neodkapávaly a neunikaly na podlaze nebo na místě umyvadla. Tak, tam je žádný splash, velmi vhodný pro ty, kteří často stojí mytí nádobí.
 • Další výhoda pro hluboký shell - to je velký prostor, který může pojmout obrovské množství jídel. Hloubka skořápky se tak stává velmi užitečnou pro její použití.

Optimální hloubka skořápky by měla být zpravidla 20 cm, plus - mínus 2 viz. Pokud uděláte více, bude to již vypadat neatraktivní. I v hlubokém dřezu je nevýhoda.

Úhlové konstrukce

\ t

Zpravidla, velikost skořápky, pokud chcete nastavit v rohu, obvykle dosahuje asi 80-90 sm. Takové náměstí v jeho použití - to je užitečné, protože teď roh bude krásný, dobře upravený a příjemný. A zde jsou hlavní výhody rohové konstrukce:

 • Malá mísa vypadá v rohu kuchyně docela esteticky, pokud se velké rozměry nevejdou do malého prostoru.
 • Mnozí z nich dělají úhel dřezu spolu s nábytkem na bocích, což dodává interiéru kuchyně pikantnost a radost.
 • Rohové umyvadlo vypadá jako proutí, pokud má další provedení - tento druh odrůdy činí dřez v pravém rohu pro mytí nádobí.
 • Rohové umyvadlo pomáhá zbavit seZávěsy, které jsou potřebné pro výrobu šálků, nádobí a houb, takže je to úhel, který dělá výhru a ponechává prostor pro všechna zařízení.

Vynikající rada: zkušené milenky vědí, že skořápky vyrobené z kovu - silnější než keramika nebo plast, a - kov je spolehlivější při používání, protože si někdy nemyslíme, že bychom mohli vložit jídlo, které může zlomit , takže existuje možnost poškodit samotnou skořápku. Mimochodem o vzory: žulové dřezy jsou nejsilnější, ve většině případů, lidé mají tendenci instalovat ve svých kuchyních jsou jen takové dřezy, které jsou krásné, a estetické, a zároveň pohodlné v jejich použití.

Pár slov o chodníku

Místo, kde se rozhodnete umístit umyvadlo, ovlivňuje velikost dřezu. Tak, krásný dřez, i když je velký, by neměl překročit objem podstavce, protože všechno by mělo vypadat kompaktní a prostorné. Hlavní standard kuchyňského poháru v chodníku je 60 čtverečních palců.

Kromě všech výše uvedených možností mohou být háčky připevněny ke skořepině, aby se usnadnilo odvodnění vody, pokud byste náhle chtěli vařit chutné nudle. Můžete instalovat dva jeřáby na dřez, nyní je to velmi výhodné pro ty, kteří nejprve umýt nádobí, a pak myje všechno, aby bylo čisté. Také v oddělených přihrádkách můžete dát nejen lžíce a vidličky, ale také zeleninu, aby se ne myly na místě, které tvoří špinavé nádobí. Ve skutečnosti, existuje spousta možností, jen jak chcete vybavit svou kuchyni správně a kompetentněnastavení dřezu!