Ručník do koupele MEGA PHOTO, VIDEO, Instalace

Osuška

Věšák na ručníky je nezbytným prvkem v koupelně. Díky těmto jednoduchým zařízením v koupelně se vždy udržuje příjemná teplota pro osoby, rychle se zahřejí a suší ručníky, župany, ložní prádlo, dětské oblečení. Moderní ručník díky promyšlenému designu může doplnit jakýkoliv interiér koupelny.

V malých koupelnách je ohřívač ručníků hygienickým zařízením a prvkem výzdoby. Moderní výrobci často vyrábějí osušky, kombinované s řadou polic, závěs. To je velmi výhodné, protože není nutné montovat samostatné police a háčky, které se otáčejí ve stěnách mnoha šroubů.

Obsah
  1. Druhy ručníků
  2. Vysoušeč ručníků pro koupelny kombinovaný typ
  3. Výhody kombinovaných a vodních sušiček na ručníky
  4. Vysoušeč ručníků ve vanové fotografii
  5. Instalace sušičky ručníků do koupelnového videa

Druhy ručníků

\ t

V současné době jsou k dispozici tři typy ručníků. Ohřívač vody. Je známo všem, stejně jako ve všech bytech ve výstavbě tak přesně. Připojte ohřívač ručníků k systému ohřevu vody nebo k potrubí teplé vody. Nevýhody vodního sloupu jsou závislost jeho práce na ročním období nebo problémy s dodávkou horké vody.

Elektrická osuška. Uvnitř je naplněna nemrznoucí kapalinou neboOlej a ohřev chladiva pochází z elektrického ohřívače (Tena), zabudovaného do dutiny trubice sušičky ručníků. TEN může mít dva typy úprav - ruční nebo automatické. Moderní modely jsou často vybaveny časovačem. Je možné nastavit režim zahrnutí a vyloučení ve zvoleném čase. To vám umožní ušetřit elektřinu a zároveň vytvořit pohodlnou teplotu v koupelně, když ji potřebujete.

Nainstalujte do koupelny elektrický ohřívač ručníků, pokud je účelné neprovádět větší opravy a měnit systém zásobování vodou. Při provádění elektrických prací je třeba mít na paměti, že vedení by mělo být skryto a zásuvky jsou umístěny mimo koupelnu. Pokud se rozhodnete instalovat zásuvky v koupelně, pak se ujistěte, že jsou bezpečně chráněny před vlhkostí. Je žádoucí instalovat ochranné uzavírací zařízení, protože pracuje v případě skoku napětí. Zásuvka by měla být vždy umístěna v dostatečné vzdálenosti od vodního postřiku, schovávaná ve zdi. Při výběru elektrického stojanu na ručníky ve vaně je vždy jeho síla. V takovém případě budete moci vypočítat spotřebu elektřiny při provozu takového zařízení.

Ručník pro kombinovaný typ koupelny

\ t

Kolejnice na ručníky je připojena k potrubí teplé vody. Vestavěný stojan na ručníky TEN lze zapnout, když ho potřebujete. Díky tomu je možné zajistit dobré vytápění a úsporu energiepotrubí cirkulují horkou vodu.

Výhody kombinovaných a vodních sušiček na ručníky

Moderní stavební trh nabízí řadu podobných sušiček ručníků jak pro domácí, tak pro zahraniční výrobce. Importované modely značek jsou zpravidla dražší. Výhodou domácích modelů je, že jsou dokonale přizpůsobeny podmínkám v Rusku, kde často dochází k prudkému poklesu tlaku vody v sítích, které zásobují teplou vodou. Před volbou modelu, který se vám líbí, je nutné rozhodnout o umístění koupelny, kterou chcete nainstalovat. Proveďte veškerá nezbytná měření v místnosti, která bude potřebná při instalaci. Dnes jsou obchody vybaveny různými ručníky, které můžete snadno vybrat model, který potřebujete.

Ručník v lázni foto

)49] , , , , , , , , .

Instalace sušičky ručníků do koupelnového videa