Sádrokartonové desky police v interiéru moderního bytu

Sádrokartonová deska (GKL) je jednoduše nepostradatelným materiálem při vytváření exkluzivního a krásného interiéru moderního bytu. Zejména je snadné, aby se nejrůznější formou a funkcí krásných sadrokartonových polic. Jsou schopny udržet poměrně velkou váhu, takže mohou bezpečně dát plazmovou televizi nebo hudební instalaci.

Police sádrokartonových desek

\ t

Police sádrokartonových desek

\ t

Police sádrokartonových desek, jejichž fotografie jsou umístěny na stránce, ekologicky zapadají do interiéru moderního bytu a kromě dekorační součásti nesou další funkční zatížení.

Rám, stejně jako celá konstrukce polic sádrokartonových desek, může být vyztužena, schopná odolávat značnému zatížení. K tomu se zmenší vzdálenost mezi profily.

Stejným způsobem lze použít dvě nebo tři vrstvy sádrokartonu ke zpevnění konstrukce a použití prvků ze dřeva, MDF, kovu nebo tvrzeného skla. Samozřejmě, v tomto případě se zvyšuje spotřeba kovových profilů a plechů sádrokartonových desek, ale ospravedlní se.

Přesto poznamenávám, že police sádrokartonových desek nepoužívají mnoho těžkého nákladu, obvykle slouží jako dekorativní prvky interiérového designu.

Pokud vloží halogenové nebo LED podsvícení, dostaneme spíše originální design. Na takovém designu vypadají krásné fotografie, jakékoliv postavy, vázy a všechny druhy dárkových "zákopů", které lze snadno přeskupit a změnit.

Police sádrokartonových desek mohou být zabudovány do zdi nebo otevřené, ve formě regálů. Sádrová lepenka (GKL) umožňuje, aby byly různé konfigurace a jakékoliv velikosti. Pro rám se používají v podstatě standardní kovové profily firmy Knauf.

V krabici sádrokartonové desky můžete skrýt kabel a předložit jej do ochranného zvlnění. Sestavený rám je obložen sádrokartonem, pro který se používají šrouby.

Při zhotovování vícevrstvé konstrukce jsou první listy připevněny k profilu pomocí šroubů přes velké mezery, jednoduše k jejich upevnění. A pouze poslední list sádrokartonové desky, připevněný k kovovému profilu všemi vrstvami, tak často, jak je potřeba. V tomto případě se délka šroubů volí na základě tloušťky vrstvy (počet GKL).

Šrouby musí být nutně delší než celá tloušťka vrstvy plechů na palec, takže mohou být dobře a bezpečně utaženy do profilu.

Nejsložitější a odpovědnou prací po montáži rámu je nátěr tmelu a sádrokartonu. Dříve byste měli držet všechny rohy kovu s perforovanými nebo plastovými rohy. Kovový roh se používá pro rovnou rovnou konstrukci a pro kulaté, oválné nebo zakřivené výrobky se používají plastové obloukové rohy, které se snadno ohýbají a opakují jakoukoliv konstrukční nelinearitu police s GCL.

Místa křižovatky sádrokartonových desek, všech rohů a švů se lepí síťovinou vyztuženou skleněnými vlákny nebo konstrukční páskou (v jednoduchém -sirpianka) Tato operace zabrání tvorbě trhlin na spojích v budoucnu, čímž se zachová krása výrobku a prodlouží se životnost.

Pokud by police sádrokartonových desek měly být natřeny, je lepší koupit poměrně drahou směs na bázi sádry Unflot (Uniflot) od firmy Knauf. Když má být dlažba nebo tapeta, můžete použít méně trvanlivé, ale více rozpočtových analogů.

Po vyschnutí rohů přejděte na tmel plochých povrchů. Chcete-li získat ideální povrch, vyplňte tmel 2 až 3 krát. Po konečném zaschnutí je povrch vyleštěn jemným brusným papírem, otřený vlhkým hadříkem a prachem.

Naše regály jsou připraveny k dalšímu zpracování. Další zpracování si vybereme podle funkčního účelu police.

PS A na dezert doporučuji sledovat video: sádrokartonová deska v Řecku