Samonosná police pro účty

Samonosná police pro účty

\ t

Datum vydání: 23-12-2013, 23:01

Mnozí se potýkají s takovým problémem, jako jsou ztracené účty za elektřinu. Docela často spěchají tam, kde zasáhnou a nakonec zmizí v neznámém směru a někdy i neodvolatelně, což způsobuje vážné problémy. Tento problém můžete vyřešit doslova za pět minut.
To bude vyžadovat staré pouzdro pro uložení CD, kovovou desku, šroubovák nebo vrtačku, jakož i upevnění (šrouby, hmoždinky).

Nejdříve musíte najít místo, kde lze police umístit, nejlépe pokud je viditelná a zároveň snadno přístupná, například v blízkosti počítače. Poté musíte vzít kovovou desku a vyvrtat malý otvor v blízkosti jednoho ze svých okrajů tak, aby mohl být namontován. Zde je důležité vědět, že v případě, že stěny jsou kamenné, například cihla nebo beton, pak upevnění konstrukce bude potřebovat hmoždinky, a pokud jsou stěny dřevěné, pak šroub na stromě. Po vyvrtání díry je obecně nutné desku ohnout na polovinu, úhel ohybu by měl být nejméně 120%. Poté, co je nutné upevnit desku na stěnu, s ohledem na to, že bude nutné pro návrhový bod. Jakmile bude třeba, aby pevná deska musela vzít obal z disku, otevřete ji a namontujte desku a pole upevní horní část ke stěně.

V důsledku toho bude existovat druh regálu, ze kterého účty nikam nechodí. Díky této polici můžete snadno sledovat placené i nezaplacené platby. A coPokud jde o její špičatý vrchol, pak papír nevypadne nebo nevypouští.