Samonosný žlab pro míchání roztoku

Samonosný žlab pro míchání roztoku

Dat.vydání: 21-12-2013, 17:19

Mnoho domácích mistrů trpí, protože nemají plnou kapacitu míchat řešení. Většina používá malé chomáčky, ve kterých pár kbelíků písku nebo nassipash, i když ve skutečnosti každý má možnost udělat velkou kapacitu na vlastní pěst a bez nutnosti řezat kovové sudy a ještě více tak kupovat, samozřejmě, pokud je vše potřebné pro stavbu. přísady.

V důsledku toho bude pro stavbu kontejneru zapotřebí širokého a dlouhého plechového plechu, hřebíků a vyřezávacích desek. Konkrétněji by plech cínu měl být asi 100 x 170 cm. Pokud jde o desku, potřebujete desku o délce minimálně 6 m. Je důležité si ujasnit, že potřebujete silnou desku alespoň čtyřicet.

Nejdříve je třeba změřit a odříznout dvě dlouhé plošky 170 cm a pak dvě krátké desky na 1 m. Poté, co musí být vloženy do krabice. Potom je třeba na korek umístit list cínu tak, aby pokrýval celý prostor a hřebík. Pokud máte na okrajích trochu cínu, můžete ho ohnout. Chcete-li hřebík je nutné vydělávat, takže cín těsně přiléhající k desce, jinak bude žlab proudit vodu.

Výsledkem je uvolnění pevného, ​​objemného a velmi důležitého lehkého rezervoáru, který doplní řešení.