Sítě proti komárům: typy sítí proti komárům

Okenice, markery, rolety jsou vyráběny přesně pod velikostí okna, totéž platí i pro sítě sériových sér, které jsou v širokém sortimentu prezentovány na trhu a dodávány s okny. Samozřejmě, že se nejedná o vybledlý dřevěný mřížkový rám se samonosnou mřížkou "místního řemeslníka".

Síťky proti komárům na kovových plastových oknech

\ t

Posuvné sítě proti komárům foto

Podle odborníků jsou velmi sítě proti komárům považovány za velmi praktické, které jsou schopny zavřít okna prakticky jakékoli konfigurace. Mohou se natahovat jako harmonika a ve velikosti blokačních oblastí tak, že pouze jedna síť proti komárům ochrání několik oken před komáry.

Odborníci se domnívají, že mřížky takového plánu jsou vhodné nejen pro okna nestandardních velikostí, ale také pro skleníky, kde je v letním období nutné otevřít příčník. Tam jsou sítě proti komárům, plesy, kompletně zavírající okna až tři metry široká.

Velmi pohodlné doma válcované sítě proti komárům. Vystupují přesně na daném obvodu a jsou umístěny v kazetách umístěných nad okenními otvory. Zavřete okno s mřížkou může být ve večerních hodinách, kdy je masivní létání hmyzem.

V válcované podobě je síť válců méně opotřebovaná, není tolik znečištěna topolovými toky a nečistotami. Kromě toho, roll moskytiéry sítě jsou trvale upevněny k oknu a nevyžadují další prostor v domě pro zimní skladování.

Pro posuvné okenní systémy se používají podobné posuvné komáryok Předpokládá se, že takové okenní systémy ("okenní přihrádky"), stejně jako stejné sítě, se nejčastěji používají pro terasy a balkony. Princip činnosti je poměrně jednoduchý - moskytiéra zaujímá místo okna a okno je zatlačeno speciálním vodítkem na stranu. Kromě toho je mřížka vybavena speciálním těsnicím zdřímnutím, a pak "odvzdušňovače" neproniknou ani do malé štěrbiny.

Rámová moskytiéra na plastových oknech foto

Posuvná okna a posuvné sítě proti komárům nejsou v Rusku příliš populární. Běžnější a levné modely jsou rámové sítě proti komárům. Rám je vyroben z hliníku, pod velikostí okna. Snadno se instaluje do pracovní polohy a snadno se demontuje.

Je třeba zdůraznit, že konstrukce je velmi důležitá pro tuhost rámu a pro zajištění rovnoměrného napětí v celém povrchu sítě proti komárům. Je-li použit velký rám, musí být k vyztužení konstrukce použit mezilehlý profil.

Síť proti komárům slouží nejen jako překážka pro hmyz, ale funguje také jako filtr. Když však přijde čas na topolový květ, měl by být velmi často umyt tak, aby do místnosti neupustil a neplachoval čerstvý vzduch. Nezapomeňte, že mnoho domácích mazlíčků, jako jsou papoušci nebo kočky, ráda zkontroluje sílu komárů pro dlouhou životnost. Proto musí majitelé domácích zvířat pravidelně kontrolovat sílu sítí proti komárům.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Typy sítí proti komárům