Sloup ze starého hasicího přístroje

Sloup ze starého hasicího přístroje

Dat.vydání: 19-01-2014, 16:10

Staré věci lze vždy použít, a tak se všichni probudí. Například, pokud někde v práci nebo doma, starý kov hasicí přístroj byl zaplaven z něj, můžete si vytvořit původní sloupec. Takové sloupy nejsou vhodné pro každý interiér, ale v každém případě budou vrcholem a nejvýraznějším prvkem.

Nejdříve je třeba rozložit hasicí přístroj a pak jej rozříznout v předem zvoleném dynamu. Mimochodem, jen malé reproduktory s tím přijdou. Pak je třeba se starat o díry a celý hasicí přístroj jako celek odstraněním rzi a starých nátěrů z ní. Je důležité si uvědomit, že k zabránění zmatku uvnitř hasicích přístrojů je nutné zajistit zvukovou izolaci. Zvuková izolace může být jakákoliv zvukotěsná fólie, nebo v nejhorším provedení koberce je lepší než vůbec nic.

Poté musíte začít dělat důvody pro montáž reproduktorů, abyste je mohli používat s malými řezy kovové trubky nebo odřezky plastové kanalizační trubky. V každém případě by tyto upevňovací prvky měly mít čtyři závitové zvedáky pro montáž reproduktorů a musí být bezpečně připevněny k tělu hasicího přístroje.

Dále je třeba zavést hasicí přístroj. Po zaschnutí základního nátěru je nutné upevnit reproduktory a utěsnit místo instalace. To bude vyžadovat tmel, který mimochodem musíte pečlivě třít. Už po vysušení tmelumůžete začít malovat, ale předtím musíte nejprve vyplnit reproduktory, abyste je nemalovali. Mimochodem, dynamika může být natřena individuálně stejnou červenou nebo jinou barvou. Pro malování můžete použít barvy v aerosolových plechovkách, které rychle schne a kromě toho se snadno nanáší.

Výsledkem bude velký sloupec. Bude to hezké, když si uděláte dva takové sloupce.