Spací interiér v příjemném designu - interiér a interiérový design

 • Řádně organizovaný odpočinek - je zdraví, pracovní kapacita, duševní rovnováha a nádherná nálada. To je nejlepší mít odpočinek ve speciálně navrženém prostoru pro to, a to v ložnici. Zdálo by se, že: položte postel, hodil pod nohy podnož, položil čerstvé prádlo a místo na spaní je připraveno. Ale ne všechno je tak jednoduché. V ložnici je pohodlí, útulné, pohodlné.

  Obsah
  1. Komfort
  2. Herní styl a vkus
  3. 1. High-tech, styl:
  4. 2. Klasika, stylové rysy:
  5. 3. Etnické rysy stylu:
  6. 4. Eklektismus, rysy stylu:
  7. Profesionální přístup do interiéru

  Komfort

  Krystalizace interiéru ložnice, jednoduché nebo elitní, vychází z ergonomických požadavků na použitý prostor. To jsou následující požadavky:
  1. Hlavní věc - ticho. Proto je žádoucí umístit ložnici na místo, kde bude zaručena ochrana před hlukem a neočekávané návštěvy.

  2. Světlo. Poskytování dostatek světla je důležité v každém pokoji, ale místa odpočinku ho potřebují nejvíce. Ideální: umístění na východní straně - slunce ráno navštíví místnost, což zrychlí probuzení, dodá živost a poskytne skvělou náladu na celý den.

  3. Pohyb. Vzdálenost od lůžka ke stěně nebo od stání u stěn nábytku by neměla být menší než 70 cm, což vám umožní volně se pohybovat po prostoru na spaní, přenášet ložní prádlo a vkládat do nočního stolku na hlavu. Pokud je postel dvojitá, pakna obou stranách lůžka. V případě malé místnosti je třeba položit postel na jednu stranu ke zdi a ponechat volný přístup k zadní části zad. To neruší nikoho, kdo spí na okraji postele.

  4. Nábytek. Minimální sada ložnicového nábytku se skládá z postele, skříně, nočního stolku, toaletního stolku se sedačkou a prádelníku.
  Jedná se o čtyři komfortní podmínky založené naprovedeníprointeriér ložnice .

  Herní styl a vkus

  Při výběru stylistického řešení interiéru ložnice se zaměřte na svůj vlastní vkus. Zjistěte, který směr designu je pro vás zajímavý a který odpovídá způsobu života, který vede.
  High-tech, klasický, etnický, eklektický styl.

  1. High-tech, styl:

  · maximální volný prostor;
  · chromové díly;
  · stručný barevný gamut;
  velké množství skla a kovu;
  · absence centrálního osvětlení;
  · pragmatické plánování.


  2. Klasika, stylistika :

  · monumentální formy;
  · velké prostory;
  · vysoké stropy;
  · symetrie;
  · nábytek z ušlechtilých plemen dřeva;
  · palácové osvětlení na různých úrovních;
  · sada příslušenství;
  · starožitnosti.

  3 .Etnika, rysy stylu :

  · přírodní materiály;
  · jednoduché formy;
  · akcentní textilie ručně vyráběné;
  · přirozená barva gama;
  · subjektyruční výzdoba.

  4. Eklektismus, rysy stylu:

  · nábytek a interiérové ​​předměty různých směrů;
  · harmonická kombinace textur;
  · položky interiéru jsou kombinovány s běžnou myšlenkou;
  · ztlumené nebo živé barvy:
  · nábytek různých období v jedné barvě nebo textuře;
  · velké množství textilií;
  · originální ozdobné předměty.

  Design interiéru může být ztělesněn v jednom z těchto stylů. Bude tentodesign elity interiérunebo oprava prvky určitého směru důležité, aby místo odpočinku odpovídalo vašim představám o pohodlí a pohodlí. Ložnice by měla uspokojit pouze vaše touhy a očekávání - musíte v ní strávit podstatnou část: obnovení síly, uvažování, čtení a dělání toho, co znamená místo odpočinku a odpoutání od shonu.

  Profesionální přístup k interiéru

  Pokud se neodvažujete přijmout vývojinteriéru ložniceve svém vlastnímprovedení , měli byste se obrátit na profesionály: architektonickou kancelář, designové studio nebo soukromého architekta. Společnost Vám nabízí tři možnosti interiérového designu a možné varianty použití stavebních materiálů, dekorace a nábytku. Je docela možné udělat následující: získat vyvinutý design - projekt, testovat data o materiálech a začít opravovatnebo najmout brigádu stavitelů. Výsledkem bude pečlivé dodržování plánu, který uspokojí přání a zpestří návrh projektu se svými vlastními nálezy, které byly úspěšně dokončeny.

  Pokud chcete, dostat se pryč od stavby a opravit povyk a finanční zdroje dovolit, objednat exkluzivní design. Celý proces od projektu po bičování posledního hřebíku bude spočívat na týmu specialistů. U architekta bude vždy výborná brigáda stavitelů vedená velitelem. Zkušení stavitelé mohou ztvárnit jakýkoliv moudrý design místnosti.Design interiéru Elitese liší od typického v tom, že zákazník obdrží projekt navržený s přihlédnutím ke všem vlastnostem místnosti. A také exkluzivní nábytek, harmonické rozložení prostoru, nejlepší dokončovací materiály. Výkonná společnost je zodpovědná za pečlivé vedení a kontrolu práce v každé fázi. Elite design a opravy prováděné odborníky zaručují kvalitu po dobu nejméně 10 let. V tomto případě si můžete být jisti, že vlastníte nejlepší interiér s vynikající kvalitou.

  Při provádění interiérového designu ložnice je důležité si uvědomit, že hlavní myšlenkou je váš odpočinek v pohodlí a pohodlí.

  A konečně: hlavní zásady designu ložnice.