Správné plánování koupelny

V závislosti na oblasti místnosti je k dispozici mnoho různých možností plánování koupelny.

Plánování koupelny s vířivkou

Plánování koupelen v bytě a soukromém domě

Plánování koupelny je lepší začít s instalací nábytku a sanitární keramiky, aby bylo zajištěno pohodlné používání. V těsné, malé místnosti nábytku je nutné odmítnout, že prostor nebyl naplněn objemnými, i když nezbytnými věcmi.

Správné plánování koupelny v moderních budovách umožňuje instalovat elegantní nábytek s miniaturními LED nebo halogenovými žárovkami. V takové koupelně je místo pro instalaci pohodlného sprchového koutu a racionálního umístění pračky.

Při plánování malé koupelny můžete umístit jen malou zrcadlovou skříň nad dřez. Na trhu jsou nízké, kompaktní pračky, jejichž rozměry umožňují jejich instalaci pod dřez. Nebo demontujte dřez a na jeho místo umístěte plnohodnotnou pračku. Bude to vypadat jako toaletní stolek a bezdomovci "šatní skříň" budou mít trvalý pobyt.

Správné plánování kombinované koupelny

Pokud instalujete sprchový kout místo vany, můžete výrazně vyložit malý prostor a udržet požadovanou úroveň funkčnosti. V extrémním případě, pokud se vám nelíbí sprchové kabiny, můžete nainstalovat menší koupelnu.

V podstatě totéžSprávné plánování koupelny je redukováno na výběr barevné dekorace stropu, stěn a podlah, výběr obkladových materiálů a možnosti pro výzdobu místnosti.

V malé místnosti by měla být použita stěna s barevnými dlaždicemi. Smíšená verze s aplikací dlaždic a tapet, nebo PVC panelů a barev, lze použít v prostorných místnostech.

Není to špatné, moderní bude instalace v koupelně elektrické vytápěné podlahy. Mimochodem, nejsou příliš drahé.

Důležitou úlohou při zdobení místnosti je strop a osvětlení. Plastové stropní panely nebo lesklý napínací strop dokonale zapadají do designu standardní koupelny. Bodová světla na LED diodách instalovaných na stropě propůjčují místnosti zvláštní eleganci a měkké světlo, které vyzařuje, odrážející se od chromových a zrcadlových povrchů, opticky rozšiřuje prostor, činí prostor prostornějším a nasyceným vzduchem.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Jak udělat koupelnu útulnou?