Šroub schodiště do druhého patra nebo podkroví v soukromém domě

Není divu, že v mnoha chatkách místo běžných pochodových schodišť jsou instalovány šrouby, jinak - točité schody vedou do druhého patra nebo podkroví, protože vypadají mnohem sofistikovanější, méně prostoru a mnohem pohodlnějšího použití.

Šroubové schody foto

Takové schodiště je trubka, kolem které je připevněna k centrální ose, je umístěno schodiště a je instalováno dvojice zábradlí. A i když je tento design nejistý a nestabilní, ale ve skutečnosti je velmi trvanlivý a samozřejmě bezpečný.

Ryzost instalace meziměstských šroubových (spirálových) schodišť

Točitá schodiště ve druhém patře v soukromých domech jsou nejčastěji využívána nejen pro svůj účel, ale také jako interiérová výzdoba interiéru. Obvykle jsou vyrobeny ze dřeva a oceli, ale někdy jsou zdobeny a doplňovány jinými materiály.

Schody ze dřeva

\ t

První věc, o kterou se bude muset postarat, se rozhodlo koupit podobný design - kde a jak jej umístit do domu. Faktem je, že existují určité nuance, které by měly být rozhodně zohledněny.

  • Neinstalujte schody příliš blízko ke stěně, jinak dojde k problémům s montáží.
  • Je také vhodné upustit od tohoto návrhu, jsou-li v domě malé děti a starší rodiče, pro které může být používání schodů nebezpečné.

Jakmile se rozhodne, kde bude design umístěn, musíte si vybrat design a výzdobu schodů, které se vejdou do interiéru domu. Otočení k určitémufirmy, můžete využít takové služby jako osobní design interiéru: profesionální designér vybere mezipodlahu, která je ideální pro zpracování domu zákazníka, s přihlédnutím ke všem jeho přáním.

Točité schody kovové

\ t

Výběr schodišť šroubů je extrémně široký: můžete si vybrat mezi klasickým stylem a módním designem. K obecnému pozadí interiéru soukromého domu, žebřík do druhého patra vypadá dobře a není s ním silně kontrastní, musíte předem přemýšlet o tom, jak to bude vypadat. Někdy takový design nemusí zapadat do celkového designu místnosti a vypadat velmi chutně v domě s nevhodným plánováním.

Hlavní věc - starat se o kvalitu schodišť a koupit ji v dobré společnosti, od osvědčených výrobců. Je také důležité znát všechny informace o nákupu, aby se zabránilo možným problémům později.

Pokud se instalace šroubů není plánováno v chalupě, ale v bytě, bude muset postarat o schválení přestavby bytu, navíc může vyžadovat konzultaci specialisty.

PS A na dezert navrhuji sledovat video: Šroub schodiště vlastníma rukama