Stavíme rychle. Dům se sendvičovými panely

Dům se sendvičovými panely

Vývojáři jsou prezentováni se širokými příležitostmi pro stavbu zdí venkovského domu pro každý vkus a kabelku. V arzenálu stavebních materiálů se nachází cihla, pórobeton, profilované dřevo, dřevěný rám a další. Někteří řemeslníci se mohou pochlubit originálním designem bytů z lahví, plechovek od piva, kin ze starých televizí, stejně jako jiných předmětů s požadovanou pevností a objemem.

Ale potřebujeme slušný domov - teplý, útulný, má veškeré vymoženosti pro pohodlný pobyt v něm nejen v létě, ale i v zimě, a co je nejdůležitější - snadno a rychle se sníží. Taková touha je pro moderní osobu zcela přirozená. Proč utrácet peníze, čas a sílu? Začneme teď žít v novém domově!

Obsah
  1. Výstavba domu se sendvičovými panely v příměstské oblasti
  2. Co je sendvičový panel?
  3. Výhody sendvičových panelů:

Výstavba domu se sendvičovými panely v příměstské oblasti

Máte půdu pro rozvoj? Co však ještě nevyřeší zdi budoucí budovy? Pak stojí za to experimentovat s technologií rychlého budování domu pomocí sendvičových panelů.

V dnešní době získaly sendvičové panely široké obliby v oblasti výstavby veřejných budov. To zahrnuje nákupní komplexy, sportovní a výstavní sály, restaurace, kavárny, sklady, dočasné bydlení pro pracovníky, čerpací stanice.

Jednopatrový dům se sendvičovými panely

Popularita této technologie je zcela oprávněná. Kdo chce čekat dlouho, kdy bude jejich obchod nebo kancelář postavena? Mobilita sendvičových panelů navíc umožňuje rychle reagovat na místní ekonomické změny, protože je tak snadné demontovat takovou budovu, aby ji znovu vybudovala.

Co je sendvičový panel?

Není třeba malovat složitý proces jejich výroby. Ano, a tady není žádná speciální technologie. Vše je velmi tradiční a jednoduché - dva pozinkované ocelové plechy a mezi nimi topné těleso. Jako tepelný izolátor může být použit jakýkoliv moderní materiál: pěnový polystyren, polyuretanová pěna, minerální nebo kamenná vlna.

Nejprve se staví kovový rám, po kterém jsou panely připevněny. Takový dům je snadno aktualizovatelný. Pokud se během provozu ukázalo, že není dostatek místa nebo potřebujete další podlahu - žádné problémy! Vezměte šroubovák do rukou, odšroubujte panely, dokončete rám, upevněte panely - a aktualizovaný domov je připraven!

Geologické průzkumné práce, stavba hloubkových monolitických betonových základů, výstavba těžkých zdí ... Z tohoto důvodu budete mít možnost použít, pokud budujete sendvičový panel. A co je nejdůležitější - vyhráváte čas a peníze. Pokud předem uvažujete o stavebním plánu a předem připravíte vše, co potřebujete, pak se dům se sendvičovými panely snadno sestaví.

Výhody sendvičových panelů:

• Flexibilita plánumodernizace a mobilita;

• rychlost výstavby;

• minimální poptávka po pracovní síle;

• nízké náklady;

• šetrnost k životnímu prostředí;

• požární bezpečnost;

• vlastnosti s vysokou pevností;

• dobrá tepelná izolace.

Pokud se rozhodnete, že stěny vašeho domu budou postaveny ze sendvičových panelů, pak najdete spolehlivého výrobce - a můžete začít projekt!

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Zastřešené domy se sendvičovými panely