Stěny zdobí tkanina - rouška, technologie a fotografie

Povrchová úprava stěn hadříkem

S pomocí tkaniny, jako dokončovacího materiálu, může být jakákoliv místnost uspořádána v drahém a slavnostním stylu. Dokončení stěn hadříkem se používá pouze v prostorných koupelnách a pak pouze na místech, kde je snížena úroveň vlhkosti. Pokud se lázeň nemůže pochlubit velkou plochou, a dáváte přednost klasické léčby, pak je vhodné studovat článek Pokládání dlaždice v koupelně.

Hlavním znakem zdobení stěn tkaniny je to, že má za následek dojem, že tkanina existuje odděleně od pracovního povrchu. Kromě toho tkanina udržuje svůj vzhled dobře a je špinavá. Pokud jde o ostré předměty, může tkanina vydržet značné mechanické zatížení. Existují dokonce i látky, které vydrží i ostré drápy domácích mazlíčků. Pokud se hadřík náhle dostane do skvrny, lze jej během normálního čištění snadno odstranit. Tkanina na stěně je materiál šetrný k životnímu prostředí, který lze v případě potřeby kombinovat se zvukově izolačním materiálem. K tomu můžete použít syntetickou nebo pěnovou gumu.

Nemluvit, ale montovat látku je velmi snadné a rychlé. V hlavní, textilie na stěnách místo tapety použít jeden holistický hadřík. V této souvislosti je zpracování vytvořeno v jednom barevném schématu. Kreslení hadříků na stěnách zahrnuje zbarvení tkaniny, což zvyšuje životnost materiálu.

Nedostatečná povrchová úprava stěn tkaninou a textilem - cena. Ale zároveň na níinstalace jde za méně peněz než za lepení tapet. Pro obklady stěn lze použít i jiné materiály. Možnosti ošetření koupelny naleznete v sekci oprava koupelny.