Stretch strop v koupelně

Strop stropu v lázni vydrží až 100 kg na metr čtvereční

Je těžké se pobavit, ležet ve voňavé, voňavé a voňavé lázni, ale uvažovat o staré popraskané, s protáhlým stropem. Chcete se cítit dobře v době koupání, abyste se cítili na pobřeží modrého moře s jasnou a slunnou oblohou nad hlavou a možná chcete vidět jasné hvězdy na noční obloze? Myslíte si, že je to neskutečné? Tohoto efektu však lze snadno dosáhnout instalací napínacího stropu v koupelně.

V koupelně není snadné najít kvalitní napínací strop. Časté odpařování negativně ovlivňuje stavební materiály, v této souvislosti je třeba věnovat zvláštní pozornost úrovni vlhkosti vybraných materiálů. Kromě toho je často složitost při výběru vhodného designu, protože každý chce, aby stropy splňovaly nejen standardy kvality, ale také naše představy o krásném!

Strop stropu ve vaně je ideálním řešením, protože splňuje základní požadavky. Pokud chcete radikálně změnit obvyklé a vyčerpávající situaci, pak stačí takový strop!

Obsah
  1. Strop napětí v lázni je lepší než ostatní
  2. Svítící koupelna
  3. Provádění návrhářských nápadů
  4. Moderní trendy v designu koupelny
  5. Volba stropu střechy ve vaně
  6. Společné chyby
  7. Strop napětí nevyžaduje zvláštní péči
  8. .

Strop ve vaně je lepší než ostatní

.

Použití vPovrchová úprava koupelnové sádrokartonové desky, plastových panelů nebo omítek je nepřijatelná z důvodu vysoké vlhkosti. V důsledku působení vody a páry se tyto materiály zhoršují, oplachují a ztrácejí svůj původní vzhled. Stretch stropy, naopak, netrpí kondenzací, jsou odolné proti vlhkosti, což umožňuje udržet estetický vzhled koupelny.

Odpařená voda nepoškozuje napínací strop: neuvidíte žádné stopy kapiček vody, kromě stropu se nebojí vysokých teplot! Takové stropy nevyžadují zvláštní péči, nemají rozvody s párou, které se nezahřívají, udržují dobrý stav, i když jsou v kontaktu s vodou po dlouhou dobu!

Nemůžete se také starat o své zdraví, protože stropy pro koupelnu jsou šetrné k životnímu prostředí, navíc jsou odolné vůči různým druhům plísní a plísní. Materiál, ze kterého jsou stropy zhotoveny, obsahuje speciální látky, které zabraňují vzniku bakterií. Konvenční obložení tyto vysoké požadavky nesplňují, protože mají základ tkaniny.

Pokud není koupelna příliš vysoká, lesklý povrch napínacího stropu učiní koupel vizuálně vyšší.

Montáž napínacího stropu v koupelně

Neměli byste se bát odpadků a dlouhých nudných oprav, protože napínací stropy jsou dostatečně jednoduché a rychle namontované.

Můžete ztělesnit své nejodvážnější nápady na design, vytvořit víceúrovňové stropy s vestavěným osvětlením, nejste také omezeni na výběr potřebného odstínu a textury!

Svítící lázeňmístnost

Trávíme spoustu času v koupelně, tady začíná a končí náš den, tady jsme si dali do pořádku a nakonec svítili před zrcadlem! K tomu všemu stačí příjemná atmosféra a jasné osvětlení v koupelně. Prakticky všechny lázně však nemají okna, a proto je třeba věnovat zvláštní pozornost přirozenému světlu, tedy umělému osvětlení. Stretch stropy nejen neomezují, ale také dát plnou svobodu při výběru různých světelných zařízení! Je možné instalovat přímé, komplexní a neobvyklé lampy do koupelny, někdy i lustry. Jediné poradenství týkající se výkonu žárovek, ne více než 60 wattů pro žárovky, 35 wattů pro halogen, žádné další omezení.

Provádění návrhářských nápadů

Jak již víte, napínací stropy jsou nejen praktické, ale také estetické. Pokud chcete vyzdobit celý dům v jednom stylu, pak prostě potřebujete takové stropy! Umožňují emitovat strukturu dřeva, hedvábí nebo sametu!

Pokud je váš dům vyzdoben v ruském stylu, pak můžete pomocí stropy snadno proměnit pravidelnou koupel do skutečné ruské lázně, která simuluje dřevěný povrch!

Není snadné vytvořit například orientální prostředí. Stačí si vybrat "sametové" stretch stropy. Vana je přeměněna na pravý východní palác, zejména pokud jej doplníte dalšími prvky designu.

Možná jste blázen do podvodního světa nebo mořské krajiny a možná chcete obdivovat své vlastnífotografie? Musíte si vybrat natahovací stropy s fotografickým tiskem!

Tyto stropy jsou schopny ztělesnit jakákoli konstrukční řešení, pomohou vám realizovat vaše plány, vytvořit úplnost a pohodlí!

.

Moderní trendy v designu koupelny

Můžete změnit koupelnu na neuznání! Víceúrovňové provedení a světlé vestavěné svítidla ztělesňují všechny vaše sny ve skutečnosti. Někdy se zdá, že design je spíše banální, nebo dokonce zastaralý, například známá hvězdná obloha, v koupelně to vypadá úplně nové! Pokaždé, když se budete ponořit do otevřeného prostoru.

Pokud chcete, aby byl pokoj vizuálně více, budete moci pomoci odrážet stropy stropu. Návrháři často k dosažení tohoto cíle používají lesklé povrchy.

Výběr stropu v koupelně

Jste neustále zaplaveni sousedy? S tahovými stropy můžete tento problém snadno vyřešit! Materiál, ze kterého jsou vyrobeny velmi dobře se táhne. V koupelně mohou protáhnout stropy až sto litrů vody a nerozbít se. Prostě se zavěsili. Pokud jste stále zaplaveni, stačí nalijte vodu a přidejte strop do původního vzhledu.

Můžete použít jakékoli recepční návrhy, konstrukce stropu vás nijak neomezuje. Můžete například nainstalovat krabici pro příslušenství. Výsledek se vám bude velmi líbit. Strop stropu je schopen proměnit jakýkoli velmi obyčejný pokoj na zvláštní a zajímavý!

Přirozeně musí být napjaté stropydesign a textura na jiné dekorativní materiály, na dlaždice, dřezy, atd. Návrháři doporučují zvolit barvu stropu světlejší než barva stěn a podlahy. Takové řešení přispívá k vizuálnímu vylepšení prostoru.

Společné chyby

V koupelně se používá velké množství elektrických spotřebičů. V důsledku toho, při instalaci stropu napětí, můžete poškodit vedení schovává pod dekorativní desky. Buďte s tím velmi opatrní.

Rovněž při nerovnoměrném osvětlení stropů se mohou objevit nepříjemné skvrny, takže lázeň by měla být dobře osvětlená a plánovaná.

Strop napětí nevyžaduje zvláštní péči

.

Nemusíte se starat o žádný speciální stropní lem. Nebojí se neustále se odpařující vody, prachu nebo jiných druhů znečištění. Nicméně, pokud si všimnete místo na stropě, budete potřebovat pouze měkký hadřík a mýdlovou vodu k boji proti němu. Vyhněte se kontaktu s čisticím prostředkem obsahujícím brusivo, jinak by mohlo dojít k poškození povrchu. Po malém čištění vypadá vana jako nová!

Pravděpodobně jste byli přesvědčeni, že strop pro napětí je tou nejlepší volbou pro koupelnu. Je odolný, krásný, neomezuje design designu, snadno se udržuje a je praktický! Už nebudete strašnými sousedy, kteří vás neustále zaplavují! Obecně lze říci, že výlet ve sprše se stane skutečnou pohádkou pro vás!