Stretch stropy v koupelně foto - 20 nápadů pro návrh stropu

Při dokončení stropu koupelny, před každým majitelem se stává otázka, který materiál použít pro tyto účely? Koneckonců, vzhledem k velkému hromadění vlhkosti, tato místnost je velmi náročná a vyžaduje zvláštní pozornost při výběru obložení.

Strop v hotovém formuláři musí odolat poměrně ostrým změnám teploty, snadno se čistí jakýmkoliv detergentem. Ale co je nejdůležitější, nemělo by to negativně ovlivnit stálou přítomnost vlhkosti a kondenzátu. Kromě toho musí mít strop krásný dekorativní vzhled a zapadají do designu koupelny. Výše uvedené požadavky odpovídají napínacím stropům. Proč je však použití takového materiálu v koupelně tak důležité?

Stretch stropy v koupelně foto

S pozitivními vlastnostmi slouží napínací stropy dlouhou dobu a osvobozují svého majitele od častých oprav. Prakticky nejsou náchylné k narušení vlivu různých mikroorganismů a hub, což vede k žádné deformaci povrchu. Kontaminace jakéhokoliv původu může být snadno odstraněna bez změny barvy a dekorativního vzhledu plátna. Jelikož je napínací strop v koupelně umístěn přímo pod hlavním podlažím, mohou být prvky komunikace umístěny ve výklenku. Kromě toho je PVC fólie, která se používá při výrobě plátna, čistým ekologickým materiálem, a proto je pro lidské tělo neškodná. Takový strop udržuje velkou váhu a je vodotěsný, což pomůže v případě zaplavení koupelny se sousedy.

Jaký je strop napětídávejte přednost: matný, lesklý nebo saténový?

Ve ​​většině obytných budov a bytů nejsou koupelny příliš velké. Hlavním úkolem je proto vizuální zvýšení celkového prostoru, v němž lesklý tahový stroppomůže vyřešit , díky zrcadlovému efektu vizuálně zvýší místnost a zvýší její limity. Výsledek je vidět na fotografii. Nicméně, bez ohledu na to, jaký strop není použit, je funkčně výhodná volba pro koupelnu.

Stretch stropy v koupelně foto

)32] , ,]