Strop v koupelně - napětí, kolejnice, zavěšené z plastových panelů, foto, video

Strop v koupelně

Důležitou a komplikovanou součástí úpravy koupelny je strop, který ovlivňuje celkový design interiéru. Při výběru materiálu ke koupání je třeba vzít v úvahu kolísání vlhkosti a teploty, které ovlivňují vzhled plísně, odlupování sádry a vzhled houby.

Nejjednodušší cenově výhodná volba pro úpravu stropů v koupelně, bělení nebo malování. Ale první úroveň stropu s sádrokarton nebo tmel. Teprve poté bude možné nátěr rovnoměrně aplikovat. Nezapomeňte, že ani při dodržování pravidel provozu větrání nebude takový strop trvat dlouho.

Sádrokarton může být, vytvořit rovnoměrný povrch, stejně jako víceúrovňový strop v několika úrovních, kde můžete instalovat LED lampy do koupelny. Chcete-li použít pro koupelnu, je důležité, vlhkost-odolné sádrokartonové desky, po kterém je naskládané a malované vodotěsné barvy. Můžete si udělat pravidelný strop s sádrokartonem s vlastními rukama v koupelně.

Obsah
  1. Strop v koupelně
  2. Strop v koupelně
  3. Zavěšený strop do koupelny
  4. Montáž stropu do koupelny vlastníma rukama

Strop v koupelně

V moderní výstavbě je to jedna z nejnovějších technologií pro úpravu stropu v koupelně a je velmi žádaná. Ale takové zařízení bude dražší, ve srovnání s jinými typy stropů, tam je montáž s napětím plátna, které jsou látky a plastu. Tento proces je složitý,vyžaduje odbornost v této oblasti a speciální vybavení. Výhoda napětí stropu, v jeho kráse, estetika, stejně jako v úspoře výšky místnosti, je ztracena pouze od 1 do 5 sm. Strop stropu v koupelně, je považován za ideální možnost, každý ví, jak často se zaplavují shora. Protahovací fólie neprochází a drží vodu, jen aby se protáhla, ale ne roztržená. Když voláte specialistu, odtok vody je rychlý a snadný.

Stojí za povšimnutí, že tažné stropy se skládají výhradně z umělých materiálů, nejsou to plesnivé a různé houby, což umožňuje dlouhodobou krásu stropu. Existují však také nepříjemné momenty, není to příliš pevný materiál pro vytápění, pokud instalujete lampu s vysokým výkonem, pak je zde riziko roztavení látky. Pokud je koupelna koncipována stropem s ozdobou, pak tahový strop takovou příležitost eliminuje, protože má pouze monochromatické barvy ve velkém sortimentu.

Strop v koupelně

Zábradlí stropu v koupelně je vysoce kvalitní as tímto krásným designem je k dispozici každému, kdo chce. Strop se montuje pomocí panelů, které mají velké barevné schéma a upevňují se bez pomoci průvodce. Upevňovací prvky jako "krajka" umožňují instalaci panelů tak, aby strop vypadal jako pevný polotovar. Je důležité, aby byl strop namontován na rovném povrchu nebo jinak jako výsledek s nízkou kvalitou. Tento strop je dobrývhodné pro koupelnu, z důvodu odolnosti proti vlhkosti a poklesu teploty, a proto bude sloužit dlouhou dobu bez nutnosti výměny.

Strop pro koupelnu

\ t

Přívěšený strop koupelny, který je považován za nejelegantnější a nejbohatší, je samostatným typem interiéru. Ve skutečnosti, zavěšený strop vypadá skvěle, ale to nevyžaduje malé náklady nejen v nákladech na materiál sám, ale také v instalaci, která bude schopna zvládnout pouze odborníka. Existují však některé pozitivní rysy, kromě krásy takového stropu je dovoleno velké množství podsvícení, které může být skryto v prostoru mezi samotným povrchem a materiálem. V místnostech s nízkými stropy není pravděpodobné, že by tato možnost byla vhodná vzhledem k tomu, že během instalace se ztrácí výška 10-15 cm

.

,

Navzdory složitosti některých druhů se volí vhodný a cenově dostupný způsob zvládání stropu.

Montáž stropu do koupelny vlastníma rukama

Zvažte nejjednodušší instalaci stropu v koupelně vlastníma rukama, to je strop z plastových panelů. Stretch stropy a zavěšené stropy lze instalovat pouze tehdy, pokud máte dovednosti a vybavení. Pochopte krok za krokem s panely pod mocí každého člověka.

  • První etapa, která je nejnáročnější z hlediska práce, spočívá v upevnění vodicích kolejnic, dřevěných nebo kovových, které musí být připevněny ke zdi na jedné úrovni. Pro snadné upevnění jsou často ke stropu připevněny kolejnice, což usnadňuje vyrovnání roviny podle úrovně, aleneměli byste zapomenout na zapojení, které chcete skrýt pod stropem.
  • Když jsou kolejnice připevněny k obvodu, pokračujte k mezilehlým vodítkům ve vzdálenosti 70-100 cm od sebe, pro které je nutné panely připevnit.
  • Poté, co jsou náplasti připraveny, položte kabeláž a rozložte je v místech, kde budou lampy připojeny.
  • Upevňovací panely začínají sešroubováním hran pomocí šroubů nebo pomocí kovových svorek, které jsou pro tuto práci konstruovány v konstrukci. Když upevnění vyžaduje, aby panel, který se dostane k upevnění, byl poslední, pak bude možné vyrovnat strop ve výšce.
  • Před montáží panelů musíte okamžitě otevřít otvory, kde bude svítit, a odstranit kabely pro pohodlnější použití na připravených místech. Takové otvory lze snadno vyrobit pomocí nože nebo vrtáku, který se připevní ke speciální trysce. A pro řezání panelů, použijte nůž na kov.
  • Poslední etapa, práce s úhly, můžete zavřít s plastovými rohy, výsadba na tmel nebo lepidlo, to pomůže dát interiéru povrch, skrýt nerovnosti, mezeru mezi stěnami a stropem, a také k ochraně proti vlhkosti a hromadění nečistot.