Stropy lepidla

Obsah:

 • Montáž
 • Stropní podstavce
 • \ t

  Stropy na bázi lepidla. V Rusku jsou nejoblíbenější typy stropů:

  • 8) zakrytí stropu ;
  • malování stropů ;
  • lepení stropních tapet.

  V případě, že je povrch stropu vyrovnaný, budete schopni jej zpracovat tak, jak chcete, nebude dělat žádnou práci. Po dokončení těchto prací, které jsou často vyčerpávající a náročné na pracovní sílu, se výsledek jeví jako příliš jednoduchý na to, aby bylo možné přidat některé z vrcholů do interiéru vašeho pokoje. V důsledku toho jsou stále více populární následující metody manipulace se stropy pro lepicí stropy azávěsné stropyvlastními rukama.

  Vzhledem k tomu, že většina technik pro úpravu stropů, je lepkavá pozornost rovna povrchu, ale jeho stupeň je menší než stupeň, při kterém je strop bělen, natírán nebo lepen stropními tapetami.

  Pro vytvoření lepených stropů použijte stejný syntetický izolační materiál nebo polystyrén. Mají čtvercový nebo obdélníkový tvar o rozměrech 50 x 50 cm (ve většině případů). Stropní obklady mohou být různé povrchy: hladké a reliéfní, připomínající řezbářství či modelování. Stropní obklady mohou být bez obav malovat vodní nádrž. Také někdo, kdo má chuť, spadne na stropní dlaždice s laminátovým povrchem. Mají povlak ve formě polymerní, transparentní fólie a další. Mohou být setřeny hadříkem namočeným v teplé mýdlové vodě, ale nezapomeňte, že tento postup poškodí velké množství vody.stropní kryt. To je prakticky v takových částech obytných prostor, jako je například kuchyně. A v tomto případě, pokud stropní desky nejsou laminované, pak se musí starat o ně pomocí suchého hadříku, nebo přijdete na záchranný vysavač s měkkou tryskou. A nyníužitečné tipya doporučení pro instalaci lepených stropů.

  Montáž

  Instalace stropních desek v domě nebude zvláštní prací. Vzhledem k tomu, že tento materiál je dobře připevněn k různým povrchům, jako je azbestový cement, sádra a dřevotřískové desky,zdivo , můžete tento úkol snadno zvládnout bez zapojení odborníků. Pro upevnění materiálu na strop, můžete použít jak speciálně navržené lepidlo, tak i tekuté hřebíky, lepidlo PVA. Práce na připevnění dlažby ke stropu nevyžadují speciální nástroje a klidně provádějí vlastní ruce bez zbytečných nákladů pro pracující profesionály. V takovém případě, pokud potřebujete řezat materiál, je to snadné s obyčejnou kuchyní nebo kancelářským nožem.

  Před postupem pro nanášení lepidel na povrch stropu je nutné předběžně připravit, vyčistit a uzemnit povrch. Pro tento účel se používá polyvinylacetátové lepidlo. Ale jsou chvíle, kdy můžete bez ní dělat. Například, polystyrénové dlaždice nejsou složitým materiálem a mohou být připevněny ke stropu bez předběžného čištění, tj. Na dostupném vápně. V tomto případě je však nutné pečlivě posoudit oblast stropu a odstranit tyto částibílé barvy, které se blíží pádu.

  Hlavním plusem stropní desky jako materiálu je to, že snadno skrývá všechny vady a nerovnosti stropu, které není tak snadné maskovat při nátěrech nebo barvách. V případě, že se nerovnosti stropu stanou překážkou pro spojování dlaždic, doporučuje se při lepení lepidla použít obvyklé svorníky.

  Stropní podstavce

  Pro doplnění stropů se estetický vzhled používá pro strop. Skrývají mezery mezi stěnou a stropní deskou. Tytostropní podstavcemohou být vyrobeny z polyuretanové pěny nebo pěnového polystyrenu. Řada barev se pohybuje od bílé po tón dřeva a dalších různých odstínů. Také stropní lišty usnadní stropní desky podél okrajů stropu. Jejich aplikace umožňuje vizuálně rozšířit místnost, aby jí dodala harmoničtější vzhled. Ale na konci určitého období, pod vlivem slunečního světla, mohou překročit.

  Cena za stropní deska není vůbec vysoká: 1 m2 vás bude stát ve výši přibližně 150-450 rublů. ale nezapomeňte, že materiál je poměrně křehký, takže když si koupíte, stojí to za to, že je to o 15% více.