Stylus-náprstek ve stylu "steampunk" vlastníma rukama

Stylus-náprstek ve stylu "steampunk" vlastníma rukama

Dat.vydání: 20-01-2014, 00:50

Bez stylusů v naší době a ne tam, a ne tady, jsou to předměty nezbytnosti. A vzhledem k tomu, že často používané jsou neustále ztraceny nebo zlomeny. Mnozí z nich proto často touží nahradit je, někteří používají jednoduché zápasy, a některé tyčinky, zejména podnikavé, činí zařízení chladnějším. Dotykové pero může být nejen stylové, ale také pohodlnější. Jde o výrobu ubrousku na stylus, bude pohodlně sedět na prstu a kromě toho je velmi těžké ho ztratit.

Aby se takový stylus zhroutil, budete potřebovat starý plastový kanystr, a abych byl přesnější, je to pero. Mimochodem, první věc, kterou musíte udělat, je odříznout pero. Pak je třeba dát toto pero na prst a odstřihnout všechno tím, že tip nahoře. Mimochodem, tento tip by měl být mírně zaoblený, aby se vyloučila možnost poškození obrazovky.

Dalším krokem ve výrobě stylusu je jeho zpracování. Dotykový hrot musí být zkroucen pod ocelovým náprstkem se zlaceným gravírováním. Pro ještě větší originalitu, můžete udělat něco jako simulace mechanismu, a například, šroub malý šroub.

Nejdříve musíte stylus natřít stříbrnou stříkací barvou. Po vysušení je třeba lepit mosaznými komponenty z třísek. Nakonec se bude držet malá pružina a šroub se zašroubuje do malé matice.

Výsledkem bude stylusový náprstek"Steampank".