Suché podlahové potěry s vlastníma rukama video. Technologie HVL, potěry, instalace a zařízení

Montáž podlahy je nezbytnou, nepostradatelnou podmínkou pro přípravu rovných podlah. Suché lešení vlastními rukama skrývá komunikaci, vytváří ideální rovný povrch pro pokládku dokončovací podlahové krytiny, ideální pro pokládku laminátu vlastníma rukama. Obvyklý proces používající cement - velmi náročný na práci, zabere spoustu času. Je těžké udělat jednu osobu, a navíc, že ​​cement je suchý, bez popraskání, během dvou týdnů podlahy bude muset dobře navlhčit každý den. Povlak je možné instalovat pouze po 20 dnech. Místo pro opravu bytu s vlastními rukama i nadále potěší své čtenáře s novými a krásnými předměty pro opravu fotografickými materiály a na konci budete čekat na videozáznam technologie montáže kravaty.

Obsah
  1. Suché popraskání podlahy rukama v bytě - úvod
  2. Upevňovací zařízení pro suché podlahy
  3. Technologie montáže suchého šroubu na podlahu vlastníma rukama
  4. Montáž suchého potěru GVL
  5. Rychlá lekce potěru na suché podlahy

Suchý pochev podlahy s rukama v bytě - úvod

Aby se tento čas zkrátil, minimalizovala se práce, ale nechala se potěr co nejspolehlivější, byl vynalezen nový materiál - list sádrových vláken nebo HVL.

Tento materiál byl vytvořen na základě dvou dobře známých materiálů - dřevovláknitých desek (dřevovláknitých desek) hybridních desek (GKL). Připraví se suchým lisováním se zředěnou celulózou s pojivovou směsí na bázi sádry. Ukazuje se, že je homogenní, šetrný k životnímu prostředíNeutrální stavební materiál vysoké pevnosti. Hotové vlákno plně splňuje požadavky hasičů, lékařů. HVL má certifikáty hygieny, požární bezpečnosti.

Tyto prvky, které mají pravoúhlý tvar a jednu leštěnou stranu, se doporučuje k vytvoření suché vazby na podlaze, k obložení dřevěných stěn. Jsou dokonale kombinovány s jakýmkoliv druhem sexuálního pokrytí, snižují nebezpečí požáru.

Sádrové vlákno může být konvenční nebo odolné proti vlhkosti, proto je jeho rozsah prakticky neomezený. Zejména proto, že existují různé velikosti listů. Běžnější deset milimetrů, velikost metru a půl. Někdy na prodej lze nalézt dvanáct milimetrů sochory o šířce pouhých dvacet metrů. Nejjednodušší - hotové panely se skládáním a prohlubováním, lepené továrním způsobem, jak je uvedeno na fotografii. Tyto panely velmi urychlují proces suchého podlahového potěru vlastníma rukama.

GVL sotva vede teplo, materiál je vždy příjemně teplý na dotek. Kromě toho vlákno při vysoké vlhkosti čerpá z místnosti nadměrnou vlhkost a poté, když se místnost stává příliš suchou, přiděluje ji.

Technické vlastnosti sádrových vláken, jeho malá hmotnost umožňuje vytvořit podlahovou stěrku, nevytvářejí technologické přestávky, což výrazně zkracuje dobu výstavby. Velmi lehké desky HVL nezvyšují tlak na nosné konstrukce, jako je tomu u běžného cementu. Vlákno - vynikající tepelný a zvukový izolátor. Vzhledem k tomu, že desky jsou vynikající pro řezání, mohou býtv prostorách použít nesprávnou nebo složitou formu. Je nezastupitelný při tvorbě zaoblených stropů, záclonových stěn.

Zkoušky provedené tvůrci i zákazníky ukázaly, že je velmi obtížné ucpat nehty ve stěnách pokrytých takovým materiálem, ale je velmi obtížné je odstranit.

Technologie GVL vytváří vynikající suchý potěr, ale aby bylo zajištěno, že podlahy splňují všechny požadavky na pevnost, byly spolehlivé, měly by být namontovány s přísným dodržováním technologie.

Upevňovací zařízení pro suché podlahy

Algoritmus práce je následující:

• Linoleum, dlaždice a další nátěry jsou odstraněny ze staré podlahy. Z odkryté betonové podlahy se odstraní odpad, prach se odstraní. Možné staré praskliny, pečlivě pokryté cementem, vzhledem k tomu, že čím vyšší je údaj o značce řešení, takže je spolehlivější. Stejně jako důkladné spojení spár mezi stěnami a podlahou. Namísto cementu můžete použít hotové zdivo nebo montáž suchou směsí.

• Po obvodu místnosti je z minerální vlny vyříznuta stuha z pásu (film ukazuje pokládání pásky po zakrytí fólie). Jeho optimální tloušťka /šířka je 10x10cm, a úkolem je absorbovat hluk, nedovolit sexuální pokrytí "chodit", zabránit trhlinám.

• Protože jsou překrytí někdy příliš vlhké a izolace je poškozena vlhkostí, položí se na strop vrstva vodotěsné (polyethylenové) fólie. Pokud jeho šířka nestačí, bude muset pečlivě sledovat, zda panely bylystanoveny. V opačném případě bude vlhkost schopna ohřívat ohřívač, ztrácí své vlastnosti.

Technologie montáže suchého pláště na podlahu vlastníma rukama

Otočení ohřívače přišlo. Suchá směs pro podlahové potěry je jiná, například sypká. Keramika, písek, pemza, jemný drcený kámen, struska z vysokých pecí se nalije do plastové fólie, pak se dobře vyrovná. Předem instalované majáky se obvykle používají k vytvoření horizontální. Ve videu je následující příklad zobrazen jako vyrovnaná suchá směs. Velkokapacitní sklady jsou velmi levné, ale pro vytvoření více či méně dobré tepelné izolace je třeba je plnit velmi silnou vrstvou - špatně drží teplo.

Ohřívače z pěnového polystyrenu jsou mnohem spolehlivější při udržování tepla, absolutně se nebojí žádné vlhkosti, myší, plísní nebo času. Stojí více než objemné, ale praktičtější než oni.

Velmi podobné vlastnosti jsou minerální nebo vláknitá izolace: skleněná vata, čedičová vlna. Jsou vyrobeny z roztaveného skla nebo přírodních minerálů, někdy se přidávají do jedovatého formaldehydu. Takovou vlnu pro obytné budovy nelze použít.

Pěnový polystyren nebo vláknité ohřívače jsou řezány na velikost, umístěny nad vodotěsnou fólií. Nezapomeňte položit několik vrstev, jinak bude izolace velmi křehká, nestabilní.

Montáž suchého potěru HVL

Nyní si můžete udělat vlastní suchý potěr ze sádrových vláken, snadná instalace. Pokud se používají staviteléhromadné ohřívače, stohování předřezané, s přihlédnutím k místnosti a pásu karet GVL listů začíná od dveří. Pokud je ohřívač jiný, je lepší vést práci z okna.

Desky první vrstvy jsou důkladně prozazuyutové speciální lepidlo, jak je znázorněno na fotografii vlevo a na videu níže, pak nahoře leží druhá vrstva HVL tak, aby vrstvy byly těsně vedle sebe. Pro větší spolehlivost jsou desky vzájemně upevněny šrouby s antikorozním povlakem. Pak se z podlahy vyjmou všechny extra: mezery, stopy spojovacích prostředků se potřísní tmelem, přebytek okrajové pásky se odřízne. Pro větší spolehlivost v místnostech, kde je nadbytečná vlhkost, nad deskami, na spojích se stěnami můžete umístit vodotěsnou pásku, a pak HVL, aby se izolovala od jakékoliv asfaltové kompozice.

Zde je kompletní video o níže uvedeném videu. S určitými dovednostmi, montáž nebude trvat déle než jeden den pro každou místnost, která nejde v žádném srovnání s instalací "mokrých" spojek. Technologie GWL pro suché podlahy významně zkrátí dobu do konečné podlahové krytiny. Tato volba není vhodná, pokud chcete instalovat elektrickou podlahu nebo instalovat podlahu teplou vodou.

Rychlé vysoušení videofileru na suché podlaze

Instrukce Knauf pro video instalaci - od začátku výroby, instalace.