Svítidla pro napínací stropy

Při výběru modelů svítilen podhledy by měly věnovat pozornost na následující body

-Sledujte bezpečnosti: je třeba chránit plátěnou úsek strop před přehřátím v procesu osvětlení, jinak obraz pokazí: strop objevit nažloutlé skvrny plátno deformované. Proto výběružárovky pro podhledy , podívejte se na charakteristiky žárovky. Nepoužívejte zařízení s halogenovými žárovkami s více než 35 wattů., Nebo žárovka s kapacitou více než 40 wattů. Důležitý a tvar lampy, přístroj nesmí být zaslána přímo do plátěného stropu.

,-Montážní jakýkoliv druh osvětlení začíná upevnění regály. V případě instalace vestavěných svítidel, vzdálenost od spodní části stropu musí být minimálně 7 cm.

-Při výběru osvětlení, zvážit barev a textur prvky stropní malby. Tmavé barvy budou vyžadovat více osvětlovacích zařízení (světelné body) nebo potřebusvítidla pro podhledyvíce síly.

Naopak, lesklý povrch tkaniny odráží a zesiluje světlo. Proto největší počet světelných bodů, kdy tmavé odstíny matným povrchem; Pokud malby světlé a lesklé, velmi minimální osvětlení.

Svítidla pro podhledydělí podle typu pro vložený a nad hlavou modelů. Zvažte instalaci každéhotyp zařízení na stropě napětí:

Vestavná svítidla:

Před montáží stropů na základní strop, upevnění regálů, které pak upevňují přípravky. Základy základny také dodávají energii. Pak je namontován strop. V místech zamýšleného umístění osvětlovacích bodů udělejte značky a přilepte termální kroužek, který se používá jako zesilovač, aby nedošlo k pokazení plátna při řezání otvorů pod svítidly. Zapuštěná světla budou vyhřívat otvory termočlánku.

Modely s vestavěným fotoaparátem používají LED, halogenové nebo energeticky úsporné typy zářivek. Typicky, LED žárovky jsou používány jako dekorativní světla kvůli jejich nízkému výkonu. V každém případě je lampa vybrána tak, aby světlo z ní nebylo nasměrováno ke stropu, takže se kolem lampy neobjeví charakteristické halo a strop napětí se nepřehřívá.

Venkovní svítidla:

Volbasvítidel pro napínací stropytypu faktury je podmíněna stejnými podmínkami jako zabudované modely.

Je důležité zajistit bezpečnost, je-li teplo přiváděno na strop. Rozdíl mezi lampou typového typu spočívá v tom, že je umístěn v těsné blízkosti stropu. Proto je důležité maximálně oddělit lampu od stropu s prvky stropu a dekoru. Tento designový prvek stropních svítidel také určuje volbulampy: používají hlavně úsporné zářivky. Při upevnění stropních svítilen nejprve namontujte regály, které po upevnění stropních svítidel.

Lustry používané v případě napínacích stropů jsou stropní nebo zavěšené.

Klasický typ osvětlovacích zařízení - lustry. Klasika, jak víte, nikdy nevyjde z módy a užijete si zasloužené popularity. Široký výběr modelů pro každý vkus umožňuje lustrům vždy zapadnout do jakéhokoliv, dokonce i luxusního interiéru.

Závěsné lustry jsou zavěšeny na háku v základním stropě a stropní lustry jsou upevněny na stojanu, opevněném v základním stropu.

Vzhledem k tomu, že lampy v lustrech (na rozdíl od vestavěných nebo stropních svítidel) jsou umístěny daleko od stropního prostoru, jejich volba je neomezená. Můžete použít tradiční žárovky, LED, halogen, úsporu energie atd.

Pro ochranu stropu před přehřátím při volbě lustru sledujte směr svítilen. Pokud jsou směrovány nahoru, musí být vzdálenost mezi nimi a stropem nejméně 40-45 cm, aby se zabránilo přehřátí a poškození tkaniny.