Tajemství interiérového designu koupelny v Chruščově

Charakteristickým rysem Chruščova je nejen nedostatek chodeb mezi místnostmi a nízkými stropy, ale také podivně malá koupelna, která může být v kombinaci s toaletou, takže se od ní oddělte.

Interiér koupelny v Chruščově foto

Interiér koupelny v Chruščově by měl být navržen tak, aby nedocházelo k tomu, že by těsný prostor byl ještě menší, ale naopak, aby do něj bylo vloženo maximální množství potřebných instalatérských prací a nábytku, aniž by bylo ohroženo jejich pohodlné používání.

Obsah
  1. Tajemství interiéru koupelny v Chruščově
  2. Výběr instalatérských, nábytkových zařízení a vybavení
  3. Strop a stěny
  4. \ t
  5. Barevný gamut

Tajemství interiéru koupelny v Chruščově

Starší generace si pamatuje, že nebylo možné "instalatérské" instalace nestandardních velikostí, takže obyvatelé Chruščova byli spokojeni buď s vanou a dřezem pro mytí rukou v jedné místnosti, a toaletou v přilehlém nebo WC, vanou a umyvadlem pouze v kuchyni. Jelikož bylo technicky a fyzicky nemožné mít všechny tři výhody civilizace v jedné místnosti. Samozřejmě o instalaci, například, bidet, nemohl být jazyk.

  • Výběr zdravotnických techniků, zařízení a vybavení nábytku

V dnešní době, při výběru interiéru koupelny v Chruščově, majitelé jsou omezeni pouze jejich finanční možnosti.

Koupelna v Chruščově s rohovou sprchovou kabinou

Nejlepší možností pro stanovení nového plánu je jeho nahrazenístandardní koupel od stěny ke stěně do kompaktnějšího nebo sprchového kabiny, ale s možností praní vsedě. Tato změna vám umožní vyříznout nadbytečný prostor pro instalaci pračky nebo jiných sanitárních zařízení, polic a regálů s koupelnovými doplňky.

Umyvadlo na ruční mytí, i když nebylo původně plánováno v místnosti, díky modernímu designu a různorodosti tvarů zapadá do nejmenšího rohu koupelny.

  • Strop a stěny

\ t

Strop v takové koupelně je nejvhodnější na malování vodou ředitelnou barvou, protože pouze takový povlak nebude krást další centimetry od velmi malé výšky místnosti.

Keramická dlažba je ideální pro obklady stěn. Jeho velikost nemá zásadní význam. V interiéru jedné místnosti můžete použít dlaždice různých tvarů a velikostí pro výběr určitých zón, ale pouze jednu barvu.

  • Barevný gamut

Pokud jde o barevné schéma koupelny v Chruščově, pak návrháři interiérů upřednostňují použití jakýchkoli lehkých tónů, teplých i studených. Pokud je to možné, je třeba se vyvarovat velkého množství jasných barev a módních tmavých barev.

Koupelna v Chruščově

Tma nebo jas v takové malé místnosti bude mít negativní vliv na psychický stav obyvatel. Je také nežádoucí velké množství různých dekorativních prvků a rozdělení zón v barvě.

Další bod: majitelé domů se ptají: stojí za to nastavit teplou podlahu ve velmi malé koupelně?

Vzhledem k tomu, že podlaha je rozložena po povrchu, který není následně obsazen instalatérstvím, zbývající plocha bude tak malá, že zvláštní užitek teplé podlahy, s největší pravděpodobností, nepřinese.

PS A na dezert Doporučuji se podívat na video: Oprava v koupelně