Takže notebook

Výroba notebooku

Datum zveřejnění: 31-12-2013, 16:20

Navzdory skutečnosti, že nyní téměř všichni mají mobilní telefony a počítače, mnoho stále používá notebooky, zaznamenávají počty mobilních telefonů, kódy z různých osobních kanceláří a mnoho dalšího. Navíc stojí za povšimnutí, že mnoho lidí si vlastní notebooky vyrábí vlastními silami.

Chcete-li vytvořit notebook, budete potřebovat starou knihu s pevným krytem, ​​čistý zápisník, lepidlo, pravítko, nůžky a všechny, které se líbily na obrázku na listu papíru.

Nejprve je třeba vzít si poznámkový blok, pro to budete muset odtrhnout kryt z knihy, udělat značku a snížit požadovanou část. Poté, co potřebujete snížit stoh listů z notebooku.

V prvním případě a ve druhém případě je nutné neřezat jednotlivé listy, ale dvojité, s výpočtem jejich výkresu. V případě případu je nejlepší vypočítat dvojité ohyby, aby se dosáhlo koncového kusu.

Obecně platí, že když je vše připraveno, můžete nejprve připevnit listy drátem a pak nalepit první a poslední list na vnitřní stranu krytu. Dále musíte nalepit obrázek na kryt přední strany. V zásadě, poté, co notebook je připraven, i když to může ještě být rafinovaný podle svého uvážení.