Takže oblouk sádrokartonu na balkóně s vlastními rukama

Čelíme úkolu rozšíření prostoru díky prostoru balkonu. Za tímto účelem byly balkonové okno a dveře demontovány, zeď pod oknem zůstala na místě a působila jako pult. Řez je připraven. Jak to teď zařídit, aby bylo krásné a nepokazilo vzhled místnosti. Řešení je - dělat oblouk sádrokartonu. Snadný a rychlý způsob, jak opravit díru.

První otázkou, kterou budete muset udělat, je jak ohnout sádrokartonové desky pro oblouk, aby nedošlo k jejímu porušení. Na tom není nic složitého a já vám řeknu, jak dělat všechno správně.

Vytvoření oblouku sádrokartonu vlastními rukama

Především je nutné vytvořit šablonu ve formě díry. To může být vyrobeno ze zbytků sádrokartonových desek a překližky. To značně zjednoduší vaši práci.

Nasaďte na desku list sádrokartonových desek a na místech, kde by se měl ohnout, řezy nožem přes 15 mm. Řezy by měly být nepropustné, ale do středu tloušťky plechu. Pod vlastní váhou se bude dopis ohýbat od obušku, který potřebujeme.

Bod ohybu musí být utěsněn sádrovou omítkou. Je velmi důležité vytvořit šablonu správně, jasně ve velikosti díry. Koneckonců, když tmel zaschne, bude obtížné vyrovnat list.

Profil pro upevnění plechů by měl být upevněn v otvoru. Profil se také musí ohnout ve tvaru oblouku. To se provádí jednoduše řezáním profilů s kovovými nůžkami.

Šijeme obloukové desky ze sádrokartonu venku.

DřívePro úplné zakrytí oblouku je nutné provést kabeláž vodičů (v našem případě bude svítit v oblouku) a řezat otvory pod lampami.

Zbývající pozemky šijeme a můžeme předpokládat, že hlavní objem práce byl dokončen. Zbývá držet hubu a malovat, opravovat tapetu nebo v našem případě vložit mozaiku. Vyšel nádherný oblouk.

Konečné provedení s oblouky a balkony.

Doufám, že tento příklad vytvoření oblouku ze sádrokartonu na balkóně vám pomůže vytvořit oblouk kdekoli ve vašem domě nebo bytě.