Tal vlastními rukama

Tal vlastními rukama

Dat.vydání: 14-04-2014, 00:46

Při provádění stavebních prací se často stává, že je zapotřebí použití prostředků pro míchání velkých těžkých předmětů. Jeden z těchto přístrojů je tal. Mimochodem, je to jednodušší, aby to s vlastními rukama. A pro to nic víc než drahé.

Je důležité poznamenat, že je třeba provést konkrétní úkoly, tj. Velikost, a to, co se děje, to vše by mělo zcela záviset na tom, co pro něj dělá. Například, pokud je jehla potřebná pro instalaci betonových kroužků, pak pro její montáž bude potřeba tři tyče 4 metry se stranou 12 cm, kovová tyč, šnekový převod, šrouby, matice a řetěz.

Obecně je nejprve nutné spojit tyče, pro to můžete použít mnoho metod, například použít drát, který budete muset protáhnout předvrtanými otvory. Je nutné vrtat od konce a ve stejné vzdálenosti. Na drát je třeba dát řetěz a na něm mechanismus šnekové převodovky. Mimochodem, řetěz by se měl nosit na drát dvakrát do druhého pruhu a poté.

Dále, vysoký by měl být instalován na správném místě, v tomto případě, zavěsit kroužek přes otvor, a pak ji držet dolů. Zde je třeba poznamenat, že pro tuto jámu budete nejprve muset být zakryta nebo zavřena brusky a jakýkoli trvanlivý materiál, který nepoškodí betonový kroužek, aby se odstranil tento kryt, může být po mírném zvednutí prstence. I když je tal silný a vysokýspojka prstence může být provedena na straně jámy, pouze pohyb může vést k zničení pasu.

Mimochodem, nohy thallus by měly stát na jedné úrovni a navíc jsou nejlépe vyzvednuty v malých jámách, takže nejsou přemístěny.