Talisman je "lapačem snů" vlastníma rukama

Talisman "brankář snů" vlastníma rukama

Dat.vydání: 20-01-2014, 00:48

Pro mnoho talismany a amulety jsou důležité, kdo není jejich součástí, ve dne nebo v noci. Talismani a amulety jsou velmi chráněni před zlem, jiní přinášejí štěstí a jiní chrání před zlými duchy. Mimochodem jeden z nejpopulárnějších maskot je „Dreamcatcher“ je indická talisman, který chrání spícího člověka ze všech zlých duchů. Takoví maskoti jsou někde někde kolem hlavy postele. Je pozoruhodné, že "lapače snů" lze provádět sami.

To bude vyžadovat dřevěnou obruč o průměru asi 15 cm, průměr kordu 2 mm a délce asi 2 m pod, pevná nit, korálky, peří, nůžky a lepidlo shvydkosohnuchyy transparentní.

Není-li dřevěný kruh nalezen, může být kruh vyroben z tlusté plastové trubky nebo kabelového drátu.

Za prvé, musíte vzít na ozdobu kruhu, musí být navinutý. Nejdříve musí být nit vázána tak, aby zůstal ocas menší než 15 cm. Pak stačí jen zabalit celou obruč. Mimochodem, je nutné zabalit jednu vrstvu a tak, aby mezi oblouky strun nebyly žádné trhliny.

Po obručemi, si kravatu závitovou ocas opuštění další stejně dlouhé a postupuje do další fáze. Bude to trvat tenké vlákno, je třeba nejprve svázat pouta kolem velkých řetězců a poté připojeny k brance každé čtyři centimetry táhl nitě. Pak musíte udělat dalšípáskování V tomto případě musí svazek začínat vazbou uzlu uprostřed jednoho ze čtyř centimetrových nití a poté také vázán na střed sousedního segmentu nitě. Obecně platí, že ve stejném duchu musíte pokračovat, dokud buňky nebudou příliš malé.

Dále musíte řezat dvě tlusté nitě o délce 30 cm a navázat je na polovinu, jednu přímo naproti dříve levým nitím a druhou uprostřed. Poté, co potřebujete řezat další vlákno stejné délky a svázané to naproti předchozí. Ale vázat to nevyžaduje jako předběžný, ale trochu jinak, je nutné nejprve připojit jeden konec a pak na stejném místě další. Po tom, musíte udělat velký uzel tím, že tlačí přímo na dno. Další věc, kterou musíte udělat, je snížit korálky na místo a pak kravatu ještě jeden uzel dolů k perličce, čímž se uzavře korálek na svém místě. Na jiných nitech je nutné navléknout korálky a pak připevnit na jeden ze dvou sousedních peru. Pro upevnění pera budete potřebovat tenkou plastovou trubku, kterou musíte nejprve projít lanem a pak zasunout špičku pera. Na druhé vlákno nepotřebujete upevnit peří bude poměrně jednoduché korálky. Korálky musí být upevněny a na webu bude dost pět kusů.