Taška z polyethylenových sáčků

Sáček z polyethylenových sáčků

Dat.vydání: 7-01-2014, 23:32

Tašky lze zakoupit, ale můžete také splétat z polyethylenových sáčků. V zásadě se tato vazba neliší od tkaní příze, pouze v tomto případě musí místo příze použít tenké proužky polyethylenových sáčků.

Použití plastového sáčku může dokonce vytvořit velmi stylovou tašku. Mimochodem, pro tento účel je zakoupeno mnoho balíčků paketů, i když požadovaný počet balíčků lze sbírat během několika měsíců. Samozřejmě budete potřebovat balíčky několika barev. Kromě balení potřebujete pletací háček.

Nejdříve musíte z balíčků vyříznout spoustu pruhů, aby bylo snadnější, musí být složeny a poté řezány. Jako výsledek, tam bude spousta krátkých pruhů, které musí být svázané a zabalené do spleti.

Jakmile je polyethylenová příze sklizena, můžeme začít tkát. Jak již bylo zmíněno, pletení balíčků se příliš neliší od obvyklého tkaní, zde musíte vytočit pět nebo šest vzduchových závěsů a pak je zamknout v kruhu.

Obecně je třeba se plést v kruhu bez sklonu, zatímco zachycuje smyčky dvou předchozích řádků a přidává tři smyčky v každém řádku. Výsledkem bude velká kapuce.

Po připojení kapuce je nutné provést pletení druhé stejné, pouze je nutné pletený trochu jinak. Na konci pletení druhé čepice, jako první, kterou je třeba vyrovnat, a pak vložte první.

Následně by výsledná struktura měla být šitá polyethylenovou přízí. Hlavní je šít co nejvíce nepostřehnutelně a pevně.

Pak musíte vyrobit polyetylénová kotce. Jejich pletení také není obtížné, zpočátku je nutné sbírat osm vzduchových závěsů a pak pokračovat v pletení v kruhu, bez zavěšení, se zachycováním dvou smyček předchozí řady.

Plette, dokud pero nedosáhne délky 40 cm. Nakonec je nutné vytáhnout silnou pásku přes sluchátko a upevnit ji na obou koncích. Tím se zabrání roztažení pera.

Na konci bude nutné uchopit rukojeti do sáčku celou stejnou polyethylenovou přízí. Mimochodem, do tašky můžete šít různé šperky, jako jsou květiny nebo malé hračky.