Teplé podlahy

Dynamický rytmus moderního života způsobuje, že mnoho lidí tráví doma ne tolik času, kolik bychom chtěli. Proto lidé stále více oceňují okamžiky strávené v rodině a obklopeni komfortem a teplem. Vytvoření takového pohodlného prostředí pomůže systému s teplou podlahou. Tento moderní design naplní teplý byt nebo dům a vytvoří tam příznivou atmosféru.

Rozhodnete-li se přivést teplo pod podlahu, zapomenete na pantofle a teplé ponožky a budete chodit na teplou podlahu naboso, opravdu si užijete příjemný a příjemný večer. Na podzim je teplá podlaha hlavním zdrojem tepla a když přijde mráz, kromě centrálního vytápění se stane dalším vytápěním místnosti. Toto je jediný systém, který je umístěn pod podlahovou krytinou. Slouží k rovnoměrnému vytápění podlahy v domě. Proces jde zdola nahoru, což vytváří příznivé prostředí pro člověka: když jsou nohy teplé a hlava je chladná.

Tento druh vytápění zmírní nepříjemné ohřívače, zabírá spoustu místa v domě. Teplotu lze regulovat. V každé místnosti můžete nastavit teplotní režim. Pomáhá šetřit na spotřebě elektřiny.