Textilní tapety. Aplikační technika.

 • Před zahájením procesu vyčistěte pracovní plochu - měla by být suchá, čistá a víceméně hladká, můžete si přečíst všechny nuance na adrese http://oboi-for-walls.ru. /steni-pered-pokleykoy-oboev.html. Všechny nerovnosti musí být utěsněny omítkovým tmelem. Pokud je stěna suchá, je nutné aplikovat nátěr na bázi vody. Další možností je příprava povrchu - s použitím role rolového papíru. Podklad se lepí vodorovně, za účelem dobrého spojení základovými spoji. Stojí za to zvážit, že po tomto školení, dát textilní tapety po čtyřiceti osmi hodinách, aby se zabránilo uvolnění.

  - Druhá etapa zahrnuje důkladné přezkoumání výrobku, aby bylo možné správně zarovnat ozdobu. Dále měří požadovanou délku přednastavením rozměrů místnosti. Nejlepší způsob, jak zvládnout požadovaný kus, je odříznout nůžkou, ale ne nožem (to je velmi důležité). To pomůže udržet strukturu okrajů tapety z tkaniny. Nezapomeňte na zásobu asi čtyři až pět centimetrů pro montáž.

  - Dalším krokem je použití tapety na svislý povrch. Chcete-li začít, otočte dekorativní stranu dolů a potřete vrstvu lepidla tak, aby byla co nejtenčí. Nechte impregnaci po dobu pěti minut. Děláme vše bez vůle a jemně. Listy maximálně rovnoměrně připojte a pečlivě porovnejte s orientací na obrázku.

  - Proces lepení by měl vždy začínat horní částí. Se speciálním válečkem (stěrkou,vyrobeny z plastu, nezanechávají skvrny) hladké látky.

  Při práci vlastními rukama je třeba vzít v úvahu některé nuance:

  1. Lepidlo se doporučuje zvolit speciálně pro práci s textilními tapetami.

  2. 2. Po aplikaci lepidla je třeba dbát na dobrou absorpci.

  3. Vyhněte se ohnutí tapety, nebude možné vrátit se do původního stavu.

  4. Na lícní straně textilní tapety by nemělo být nic zbytečného: žádné kapky vody, zbytky lepidla.

  A ještě jednu radu ohledně rozdílů v základech textilních tapet. Je důležité mít na paměti, že záleží na správném použití povrchu a v důsledku toho na dobrém výsledku. Tam je několik druhů základů široce použité, toto je flizelin a papír. Pokud si vyberete první druh, lepidlo by mělo být aplikováno okamžitě na povrch a tkanina nebude zpracována. Metoda lepení tapet na papírovém základě byla zmíněna výše.

  Podle techniky díla je daná tapeta podobná obvyklému papíru. Rozdíl je pouze v oblasti sušení, protože textilní bitvy vysychají velmi dlouhou dobu. Nenechávejte zásuvku zaseknutou ve skladovacím prostoru po dobu tří dnů. Optimální volbou je udržet pokojovou teplotu, což způsobí, že materiál si zvykne na provozní podmínky.