Tipy pro začínající rybáře

Tipy pro začátečníky

Dat.vydání: 08-08-2014, 13:46

Rybolov na Dněpru je dovolená pro mnoho mužů. To je lekce, ve které se můžete uvolnit z problémů a utéct od nich na krátkou dobu. Každý se chce naučit tuto lekci a udělat z něj koníček. Ale jak to udělat, pokud není nejmenší dovednost?

Samozřejmě, pokud chcete rybařit v obci v blízkosti místního vodního útvaru, pak je docela možné vzít si domácí rákosovou návnadu a pár nebo tři červy. To bude stačit. Pokud se ale vydáte na další rybník, který je daleko, pak všechny nuance musí myslet velmi vážně.

Tip # 1

Ujistěte se, že si myslíte, že kroky, které musíte udělat, když přijedete, začít chytat ryby nebo zůstat v bazénu na noc. Tímto způsobem budete moci sbírat všechny potřebné věci a na nic nezapomenete. Navíc, čím důkladněji přemýšlíte o všem, tím je pravděpodobnější dobrý úlovek.

Například věnujte pozornost zimnímu rybolovu. Co potřebujete? Za prvé, místo je vybráno na ledě, což znamená, že je nutné udělat díru. K tomu budete potřebovat ledovou díru. Pokud víte, že v této době, led ještě není dostatečně silný, pak budete muset použít bič zkontrolovat.

V některých případech může chodec dokonale nahradit kluziště. Plátky ledu tak i nadále plavou v díře, pak je třeba vzít kbelík k jejich odstranění. Návnada a řešení - je to jasné. Takže si můžete sednout, musíte si přivézt krabici na skladování potravin.

Tip # 2

V létě hodně hmyzu. Můžete se také setkat se zvířaty. První je samozřejmě běžnější. Zvláště komáři a roztoči. Abyste se od nich nějak chránili, musíte své tělo úplně zavřít. Hustý oděv a mřížka bude fungovat dobře. Ale prostředky proti těmto parazitům je lepší nepoužívat. Nemůžete vždy hádat, co se s nimi stane.

Tip # 3

Samozřejmě si můžete vybrat vodu náhodně a doufat v nejlepší. Ale bylo by hezké vědět alespoň trochu o rybách, které chcete chytit. Například jeho výhody a místo bydliště. Internet, který vám pomůže. Můžete se také zeptat místních rybářů.

Tip # 4

Věnujte pozornost počasí. Pokud je ulice horká a slunná, pak se kousnutí nemůže dočkat. V takových dnech můžete lovit ryby buď brzy ráno nebo pozdě v noci. Pokud je déšť studený, ani nečekejte, že se kousnete, ale pokud je déšť teplý - všechno je ve vašich rukou.

Tip # 5

Nebuďte znepokojeni rybolovem rybami. Zvláště pokud je návnada blízko vás. Také se snažte kouřit, protože to může vyděsit ryby.

Rada č. 6

Pokud ryba nenarazí na hák, pak byste neměli čekat, až se to stane. Zkuste změnit místo nebo návnadu.