Trojúhelník Sun Ridge: technické specifikace, cena, recenze, video


Doba, po kterou bylo seno sklizeno a shrabáno s hrábě. Vzpomínky na to zůstaly v kině. V současné době existuje technika, která se s tímto pracovně náročným procesem vypořádá efektivně, rychle a kvalitativně v krátkém čase. Jedná se o rake - spouštěče Sonechka, které budou diskutovány v článku.

Obsah
 1. Rake - Trimmer Sonechko technické vlastnosti modelů
 2. Sklopné regály s pohonem všech kol
 3. Rampy s pohonem 5 kol
 4. Rake drifters Sunny recenze majitelů
 5. Hrábě - spouštěče Sonia Cena produktu

Rake - Trimmer Sonechko technické vlastnosti modelů

Tato jednotka má dvě úpravy:

 • Shrnovač - pohon všech kol.
 • Třísek Sonechko 5-kolový.
 • Pohon všech čtyř kol

  .

  Interakce kompaktních zemědělských staveb:

  • s traktory s malým výkonem (12-25 l /s);
  • adaptéry typu motoblok;
  • agregáty s motorovými bloky.

  Uzdravte seno a rolujte rolky. Použití hadrů podobného provedení umožňuje zvýšit efektivitu sezónní práce na čištění sena.

  Největší šířka klíčení je 2,61 m. Šířka sena je 2,7 metru. Hrábě jsou vybaveny čtyřmi koly. Hmotnost výrobku je 122 kg, rychlost průjezdu pěstované plochy v rozmezí 8 - 12 km /h.

  Hrábě na prstech vyčistí seno, jak říkají majitelé.

  Hrábě s pohonem 5 kol

  Konstrukce "Sonechko" je zařízení sdružené s technikoupro varianty se 4 koly. Účel není stejný jako účel popsaný výše. Existují však rozdíly v technickém plánu, na kterém je třeba jen zastavit.

  Konstrukce má délku 3,7 metru. Kola jsou vzpřímená. To zvyšuje účinnost blázna.

  V procesu broušení nedochází ke ztrátám. Je jasné, že použití pěti rake zvyšuje rychlost práce a produktivitu o řád vyšší.

  Pět králíků, videopřehrávač Sonechko, jehož práci lze vidět na konci článku, rychlostí 8 až 12 km /h, s produktivitou 1,3 až 2,5 hektaru za 60 minut. Hmotnost konstrukce je malá, pouze 140 kg.

  Inženýři vzali v úvahu předchozí zkušenosti a při výrobě pátého modelu používali snadno tavené kovy. Modernizovaná kola - pohony.

  Rake drifters Sunny hodnocení majitele

  Majitelé 4. a 5. modelu zaznamenávají kvalitu a rychlost práce. Je jasné, že pět nosičů kol pracuje efektivněji než pohon všech kol. Jejich jediným časovým rozdílem je čištění pole stejné velikosti.

  Hrable - Walkers Sonia Cena produktu

  Ve voze RF Rabbit Sonechko jsou nabízeny čtyřkolky za 30000,00 - 35000,00 r. Náklady na výstavbu pěti kol 35500 r. Od tureckých výrobců se cena za jednotku vybavení pohybuje od 33 000,00 do 36700,00 r.

  Polští a turečtí výrobci již dříve vyplnili prázdnou mezeru malých zemědělských strojů. Ruští zemědělci v tomto ohledu neztrácejí. Naopak, čím vyšší je konkurencepod cenou.

  Existuje tedy možnost, aby více zemědělců nakoupilo potřebné vybavení. A opravdu potřebuje. Pracuje rychle, čistí kvalitu sena, uvolňuje lidi do jiných, ne méně důležitých prací.