Tváří v tvář domu: proč potřebujete externí vybavení?

Je pravidlem, že vnější dekorace doma nebo v budově je nutná v případech, kdy je dům postavený z pěnových bloků, pórobetonu nebo dřeva. Rozhodování ke změně zpracování domu nebo budovy, lidé obvykle jít z estetických důvodů.

fasády umělý kámen,

Obsah
 1. fasády, což vyžaduje externí zpracování?
 2. Linky fasáda léčba
 3. Jaké vlastnosti jiné než vzhled, lícové cihly láká spotřebitele?

fasády, což vyžaduje externí zpracování?

lemovaná fasádami bude vypadat hezčí a elegantnější. Kromě aktualizovaný exteriéru budovy vnější úpravy provádí několik dalších funkcí:

 • izolace;
 • stěny;
 • zvuku.

Druhy fasáda léčba

V dnešním stavebním trhu celá řada dostupných materiálů pro fasády budov. Používá se zejména pro vnější opláštění

 • , přírodní a umělý kámen;
 • Ventilační fasády;
 • , blok - house;
 • Fasádní dlaždice;
 • pod cihlové vlečky;
 • desky z umělých materiálů;
 • z přírodního dřeva obložení, a tak dále. D.

jsou získávají na popularitě, je ztrácet a pouze lícové cihly - jediný typ výrobku, který je vždy v poptávce, kdy čelí fasády. Tento typ stavebního materiálu nikdy nevyjdezpůsobem

Jaké vlastnosti, kromě vzhledu, lícová cihla přitahuje spotřebitele?

Lícová cihla má řadu texturovaných a barevných řešení, vyznačuje se vysokou mrazuvzdorností a nízkým stupněm absorpce vlhkosti, snadno napodobuje povrch přírodního kamene, může být použita nejen jako obložení budovy nebo budovy, ale také pro stavbu nosných stěn.

Vzhledem k tomu, že má uvnitř dutiny, je její instalace usnadněna, protože hmotnost cihly je malá.

Dokončovací cihlové budovy dále zvyšují tepelnou izolaci budovy.

Další pozitivní vlastností obkladové cihly je zvýšení zvukové izolace. V dnešní metropoli je nesmírně důležitá schopnost materiálu snížit úroveň hluku na ulici. Obkladová cihla zaručuje vynikající vlastnosti z hlediska zlepšení zvukové izolace, která se výhodně liší od ostatních obkladových materiálů.

Keramická cihla

Vnější úprava obkladové cihly umožňuje téměř úplné zablokování přístupu hluku z ulice. Stateční výkřiky, výkřiky, štěkání psů - všechny tyto zvuky přestanou narušovat klidnou existenci rodin bytových domů nebo zaměstnanců v kancelářích.

Obložení cihlového domu umožňuje dlouhou dobu zachovat výkonnost materiálu, ze kterého byla budova postavena. Jednou z hlavních výhod kamene je schopnost samočištění. Škodlivé usazeniny se proto na povrchu pláště nezdržují. Takže a udělejte negativnínebudou moci ovlivnit přední část budovy.

Navíc vzhled cihel přetrvává po dlouhou dobu, na jeho povrchu nejsou žádné skvrny a praskliny. Dokonce i vliv nízkých teplot, vysoká úroveň vlhkosti neovlivňuje vnější vlastnosti tohoto dokončovacího materiálu.

Fasáda budov je také potřebná, aby dodala struktuře stylový a atraktivní vzhled. Jeho hlavním účelem je zachování kvalitativních charakteristik fasády, zvýšení pracovních parametrů materiálů, z nichž byla budova postavena.

Tváří v tvář fasádám domů zvyšujeme životnost jejich provozu a činí byt mnohem pohodlnějším a útulnějším.

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Vnější vybavení domu kamenným