Tváří v tvář fasádě s kamenem

25. srpna 2015

Obklad fasádním kamenem
\ t


Sekce: Stavba


Každý vlastník chce nejen dům, ale celá oblast vypadala krásně a zároveň zůstala funkční. Musel jsem dát hodně práce, abych dosáhl takového výsledku ve svém dvoře.

Bazén ze studny
Středem zahradního pozemku byl bazén ve tvaru osmi - symbol nekonečna(foto 1) . Hloubka nádrže je 120 sm. Bortki v ní položil kameny v cementové maltě. Dno betonu. V jedné polovině bazénu vykopali dobře fungující, dobře fungující, dobře. Jeho stěny byly pokryty betonem a od vrcholu byl položen kamenem.

Na obvodu povodí instalovaly kovové sloupy a svařovaly je řetěz - vyšel plot. Maloval černý nitro-paint řetěz a sloupy, na vrcholcích, které instalované světonakopuvannye baterky.

Most přes nekonečno
Malý malý zakřivený most, který vede přímo k bráně, byl postaven na křižovatce kruhů bazénu. Opírá se o podložku z maltové malty a dvou desek o tloušťce 50 mm. Přišroubujte k sloupkům sloupků můstku pomocí šroubů, zábradlí vyrobeného z hladké desky. Tenké řezané kulatiny visely "sex" designu (na šrouby).

Vodní mřížka
Bazén sousedí s cihlovou zdí, která udržuje svah kopce od popela. Aby půda nevytlačila cihly, vyndejte z kamenů malý tobogán(foto 2) . Bok po boku v něm tvořila malá okénková pec na pečenívytvořit simulaci ruské pece. Z vrcholu v hloubce skluzu instaloval starý buben z pračky a položil na něj skleněná vlákna. Naplňte nádobu vodou - pomalu, v kapičkách, odkapává ze skleněné vaty skrz otvory v bubnu a pak šijte na kameni, mimo konstrukci. Zdá se, že je to živý přírodní zdroj.

Integrované kolo
Vyšel jsem na hřiště k grilování, na druhé straně bazénu jsem udělal "branku" dvou dřevěných kol(foto 3) . K tomu byly do kamenného základu namontovány dvě trubky ve tvaru písmene G, které odpovídaly průměru osy kol. Oblékání je na trubky, od vrcholu připevnil kola k plotu pomocí šroubů. Mezi železnými ráfky kol a kovovými sloupy visel řetěz. Mimochodem, háky pro jejich upevnění byly svařeny z řezaných částí samotných řetězů.

Vítejte!
Valery Shcherbakov, obec Polykovichi v regionu Mogilev.
Foto: Irina Savosina

Zdroj self-made:

http://www.umeltsi.ru/