Tvorba mýdlových bublin pro mýdlové bubliny

Výroba mýdlových bublin pro mýdlové bubliny

Dat.vydání: 8-01-2014, 00:24

Mýdlové bubliny se třpytí v různých barvách, stoupají nahoru a pak prasknou. Pravděpodobně neexistuje žádná osoba, která by v dětství neudělala mýdlové bubliny, nebo se o to alespoň nepokoušela. Vyvolání mýdlových bublin lze nazvat nejzábavnější a nejzábavnější zábavou pro děti, která se mimochodem účastní mnoha dospělých. Je důležité si uvědomit, že mydlové bubliny nejsou spuštěny v prvním století.

V tuto chvíli, k zahájení několika set mýdlových bublin, musíte si koupit sadu s trubkou a speciální mýdlový roztok. I když v poslední době takové řešení udělalo samo o sobě.

Pravděpodobně mnozí z dětství se snažili vytvořit takové řešení, které vyústilo v zmizení kabin z koupelen a šamponových lahví. Opravdu, děti nemohou udělat dobrý mýdlový roztok vhodný pro uvedení na trh, ale to neznamená, že dospělí nemohou udělat. Není zde nic složitého, stačí mít na ruce čisticí prostředek, a to 200 gramů, 100 ml glycerinu a 600 ml vody. Pokud jde o glycerin, lze jej zakoupit ve všech lékárnách.

Je to příprava mýdlových bublin prostě hanba, je nutné smíchat všechny výše uvedené složky a pouzdro v klobouku.

Je to glycerol, který je složkou, které mnoho z nich v dětství chybělo, když se pokoušely nezávisle vytvářet mýdlové složení. Glycerin dělá bubliny mnohem silnější.

Samozřejměexistují i ​​jiné způsoby. Například mýdlový roztok může být vyroben z horké vody (600 ml), 20 kapek amoniaku, glycerinu (300 ml) a čisticího prášku (50 g).

Nejdříve musíte smíchat horkou vodu s glycerinem a poté do výsledné směsi přidat detergent a amoniak. Po dokončení musí být směs důkladně promíchána a ponechána několik dní. Ale to není všechno po konci těchto pár dní, složení by mělo být napětí, a pak dát do půl dne v chladničce. Pak můžete začít foukat bubliny. A pokud potřebujete počítačové brýle, můžete si je koupit zde http://glassbay.ru/catalog/ochki_dlya_raboty_za_kompyuterom/.