Typy a vlastnosti keramických střešních tašek


Vyberte střechy ke střeše. Keramická dlažba pro střechu - výborná verze střechy.

Odvětví vyrábí cementové a keramické dlaždice. Výroba hliněných keramických dlaždic na střechu, v podnicích podobných výrobě cihel. Dlaždice z cementu a písku může být vyrobena na vlastní pěst pomocí samoobslužného lisu. Za tímto účelem, a důkladně se promíchá s 1 objemovým dílem jedle nebo borovice opylok a cementu a 2 dílů čistého křemenného písku a pak se přidají do směsi 0,5 dílů vody.

Viz, jakož i na opravu dlaždice střechu, stejně jako instalace zařízení a kachlová typy střešních pro různé typy budov.

Vlastnosti a typy střešních tašek

\ t

Pro překrývající se žebra a kobylky vyrábí průmysl hotové žlabové prvky.Dlažba podle povahy spojení je:

- jednoduchý, ve kterém pouze jedna hrana přilne k drážce;

- komplex, spojka, ve které jsou dvě nebo více žeber.

Ve formě výroby dlaždic existují tyto typy:

- stuha se zakřiveným okrajem;

- páska s dvojitým zahnutým okrajem prezentovány dva typy, jako je například „bobřího ocasu“ a „pan“.

Každý panel je ze zadní strany , ušnínebo jiného příslušenství, kterým je příloha k její bedně.

probíhá na moderním vybavením, tyto keramické obklady na střeše budovy čistý, velmi odolný (doživotnívíce než 100 let) a navíc má vysoký dekorativní charakter.

Má akrylový povlak, který má kromě vysoké dekorativní také výborné ochranné vlastnosti: odolnost proti vodě a mrazuvzdornost.

Obklady z cementu a písku mohou být šikmé, drážkované a dvojité. Rozměry drážkové dlaždice jsou 420 x 334 x 12 mm, hmotnost je 4,8-5 kg, brusle je 450 x 247/210 x 16/18 mm

.

Vyrábí se cementové obklady různých barev. Malování dvěma způsoby. První způsob zahrnuje zavedení barvivového pigmentu do dlaždice během jeho výroby. Ve druhé metodě se upraví povrch hotové dlaždice - nastříkají se polymerní emulzí nebo barevnou cementovou směsí.

Někdy jsou střechy střešních tašek sypány zrnitým barevným pískem. Ve většině případů se barvení provádí v červených a hnědých barvách.

Dlaždice je rozdělena na alpské, vídeňské a římské. První z nich je plochá a dlaždice posledních dvou typů jsou sypké.

Životnost betonových dlaždic je mnohem menší než u keramiky. Jeho předností je snadný výkon a nízká hmotnost. Demontovali jsme hlavní typy a důležité vlastnosti, nyní je to vaše volba. Viz níže podobné střešní materiály v podobných výrobcích.