Typy zavěšených podhledů

V interiérech moderních obytných prostor se návrháři stále častěji obracejí ke stropu a souhlasí s praktickými a estetickými úvahami. V našich domovech často stropy "křivek" do takové míry, že jednoduchý tmel nemůže zbavit stávajících změn stropu.

Stropní světlo se sádrokartonem

Využití zavěšených stropů tento problém vyřeší, strop se vyrovná bez viditelného úsilí, kromě zlepšení zvukové izolace (akustiky) místnosti. Navíc, mnoho nápadů na design s pomocí různých návrhů podhledů ve zpracování bytů může být nejvíce fantastické a neomezené.

Jaké typy podhledů existují

Existuje několik typů podhledů:

  • Kolejnice markýzy. Obvykle pochází z plastových (PVC) nebo hliníkových lišt. Nejčastěji se používá v místnostech, kde je vysoká vlhkost. Jedná se o balkony a lodžie, kuchyně, koupelny atd. Tento typ stropu je snadno ovladatelný, snadno omyvatelný, pro něj není nutná žádná další péče.
  • Zavěšený strop Armstrong. To je hlavně namontováno na veřejných místech - obchody, kina, školy, atd. Strop "Armstrong" je design, který se skládá z čtvercových panelů, které jsou připevněny k závěsnému rámu. Přirozeně, "skrytí" jakékoli komunikace, například elektrických drátů, uvnitř tohoto přívěškového systému nebude fungovat, cena materiálu je přístupná všem, je praktická v provozu. Pro některé částečnéPoškození lze snadno opravit. Při jakémkoliv úniku vody se pouhá výměna desky stala nevhodnou pro novou. Zavěšené podhledy Armstrong se montují bez jakýchkoliv technických problémů do nejrůznějších prostor. Často se vyrábějí panely z minerálních vláken, ale někdy se používá hliník a chrom. Desky mají tepelně odolné, vodotěsné a zvukotěsné vlastnosti.
  • Zavěšený strop ze sádrokartonu. Není nejoblíbenější materiál pro zavěšené stropy právem považovány - sádrokartonové desky. Sklopné konstrukce ze sádrokartonu mají nevyčerpatelné možnosti pro realizaci nejodvážnějších konstrukčních rozhodnutí. Na sádrokartonových deskách se nebude provádět speciální práce na konečné úpravy - samolepicí fólie, tapety, barvy, tapety, tkaniny, atd. Velmi suché sádrokartonové desky jsou nepostradatelným materiálem při výrobě víceúrovňových struktur složité konfigurace. Desky vyrobené ze sádrokartonových desek, používané při montáži stropů, mají různou tloušťku a mají různé stupně odolnosti vůči vlhkosti.

    Desky ze sádrokartonu odolné proti vlhkosti mají charakteristický zelený odstín. Vynikly dobře v lodžiích, koupelnách, kuchyních a obecně všude, kde je zvýšená vlhkost.

  • Strop stropu. Strop stropu je považován za nezávislý typ zavěšených stropních systémů, které patří k „suchému“ zpracování. Současně je jejich konstrukce podobná designu podhledů. Montáž tažného stropu začíná instalací rámuzávěsný systém. Na tomto rámu, pomocí tepelné pistole, vytáhněte film z polyvinylchloridu. Vlhkost, estetické vlastnosti, pestrá paleta barev gama - to vše přispívá k růstu popularity napěťových stropů a zvýrazňuje je v supermoderním směru v "suchém" zpracování stropů.

Závěrem bych rád poznamenal, že krásný strop - je to poměrně drahé, takže je nejlepší svěřit jeho instalaci zkušeným odborníkům, kteří mají znalosti a zkušenosti s instalací podobných konstrukcí.

PS A na dezert Doporučuji sledovat video: Přívěsky stropy