Umělecké kování - kolekce fotografií a skic

Použití jako prvky krajinářského designu kovaných výrobků - neuvěřitelně populární řešení mezi majiteli venkovských domů. A to je pochopitelné, protože díky sofistikovanosti a sofistikovanosti tvarů dávají zvědavé ohyby kovu každému domu nebo plotu poznámku šlechtické šikoty a šlechty. Prvky uměleckého kování dokonale zapadají do krajinářského designu zahrady, harmonicky ladí prakticky s jakýmikoli materiály: kámen, dřevo, sklo. Proto není nutné se starat o kombinaci kovu s ostatními prvky krajiny, hlavní věc - přemýšlet o typu kovaného výrobku a jeho skica, protože to, co vypadá na okolí souseda, může vypadat zbytečně ve vaší zahradě. Pokud se rozhodnete pro dekoraci stránek pomocí uměleckého kování, pak byste měli zjistit, jaké typy podobných produktů existují a které jsou pro vás vhodné. Takže vpřed - pojďme se postavit před problém výběru!

Obsah
 1. Obsah
 2. Umělecké kování pro zahradu - VIDEO
 3. Kované výrobky v zahradní stylistice
 4. Umělecké kování: náčrty a typy kovaných výrobků
 5. Ploty z tepaného železa
 6. Zahradní skládací nábytek
 7. \ t
 8. Kované altány
 9. Kované mosty
 10. Kované pergoly, oblouky
 11. \ t
 12. Výroba česaných výrobků
 13. \ t
 14. Sbírka fotografií podle tématu

Obsah

 • Umělecké kování pro zahradu - VIDEO
 • Kované výrobky v zahradní stylistice
 • \ t
 • Umělecké kování: náčrty a typy kovaných výrobků
 • Výroba kovaných výrobků
 • \ t
 • Sbírka fotografií podle tématu

Umělecké kování pro zahradu - VIDEO

Kované výrobky v zahradní stylistice

\ t

Bez ohledu na styl, ve kterém je design zahrady udržován, musí tam být umělecké kování. Zde však musíte dodržovat některé nuance. Plně kovové výrobky (například kované lavičky) jsou vhodné pouze pro relativně velké plochy, protože vizuálně zužují prostor a v malé ploše budou vypadat příliš těžkopádně.

Nezapomeňte vzít v úvahu architekturu budov umístěných na místě. Spousta drobných detailů v kování, které dávají výrobku objem a nádheru (v barokním slohu), jsou vhodné pouze pro několik, nezbytně velkých prostor, v zahradách, kde jsou budovy navrženy ve stejném stylu. Ale malá kovaná židle, velmi sofistikovaná a lehká, organicky zapadá do jakékoli krajiny.

Secesní styl zpočátku nepředpokládá, že existuje mnoho "nadbytečných" prvků, takže jednoduché, nenápadné kované výrobky zde budou dobře vypadat. Pro venkovskou zahradu, vyberte kování "ve starověku", pro pozemek v krajinářském stylu - produkty s malým vynikající výzdobou. Volba kovaných výrobků vyžaduje dobrý vkus a styl, protože kov v různých podmínkách se může chovat polárně - být elegantní nebo těžký, moderní nebo archaický.

Umělecké kování: náčrty a typy kovaných výrobků

Sortiment kovaných výrobků pro zahradu je nesmírně různorodý, proto je považujeme za nejoblíbenější.

Kované ploty

\ t

Pravděpodobně nejoblíbenější volba mezi vlastníkyvenkovské domy - umělecký kovací plot. Obrovskou poptávkou jsou kovové brány, zabudované do zdi nebo umístěné samostatně. Pevné kované brány vypadají velmi elegantně a v kombinaci se stromem vytvářejí pocit těžkých středověkých bran. Umělecké ploty Kování slouží také k výrobě plotů, oplocení kolem záhonů, zónování území.

Miniaturní plot 1

Miniaturní plot 2

Miniaturní plot 3

Zahradní skládací nábytek

\ t

V každé zahradě je zpravidla posezení, ve kterém jsou umístěny stoly, lavice nebo křesla. Proč nepoužívat kovací prvky v těchto výrobcích? Kované stoly mohou být zcela jiné velikosti, barvy a tvary. Kromě toho mohou kombinovat různé materiály, například klasické řešení je považováno za kombinaci v jednom provedení z kovu a dřeva, ale skládací stůl pomocí skleněné desky - to je volba ve stylu modernismu. Kované lavičky jsou zpravidla kombinací kovu a dřeva, ale někdy jsou zde i kované výrobky. Zahradní kovaný nábytek je skvělou volbou pro poskytování, protože se vyznačuje nejen výjimečnou krásou, ale také trvanlivostí, trvanlivostí a trvanlivostí.

Náčrt kované lavice

Náčrtek broušeného nábytku ve venkovském stylu

\ t

Kované altány

\ t

Kovaný altán je oslavou rafinovanosti a vkusu, snem každého majitele venkovského domu. Zde můžete uniknout z rozmarupočasí, trávit čas na večeři, odejít do důchodu se svou oblíbenou knihou. Umělecké kování umožňuje mnoho možností designu kované pavilony, ale vždy to bude dokonale krásné a šlechtické vynikající.

Náčrtek kovaného pavilonu 1

Náhled kovaného pavilonu 2

Kované mosty

Pokud je ve vaší zahradě rybník, měli byste přemýšlet o kovaném mostě, protože podobné výrobky dokonale ladí s vodním kluzákem. Zpravidla jsou zdobeny tenkými detaily krajky, které dávají designu lehkost a lehkost.

Miniatura kovaného mostu 1

Miniatura kovaného mostu 2

Kované pergoly, oblouky

\ t

Kované pergoly, oblouky vytvářejí krásné zahradní chodby, rozdělují území do funkčních zón a slouží také jako podpora pro liany a kudrnaté rostliny. Kovaný kov v obloucích a pergolách zdůrazní krásu záhonů, rybníků a dalších prvků na místě.

Miniatura kovaného obloukového prvku 1

Miniatura kovaného obloukového prvku 2

Výroba kovaných výrobků

\ t

Kovářství není snadné. Chcete-li vytvořit produkt, musíte mít vysoký umělecký vkus, kreativní představivost a značné množství dovedností. V naší době technologického pokroku je kovadlina a kladivový kovář všude nahrazen speciálními stroji. Obráběcí stroj pro umělecké kování umožňuje tvorbu kovaných dílů. Umělecké kování s rukama je však sotva možné bez speciálního tréninku a dovedností, stejně jako kovářstvítalent.

Pouze vynalézavost a představivost, znalost vlastností a schopností kovového chování, které mají pouze zkušení mistři kovářství, jim umožňují vytvářet skutečná díla kovaného umění, způsobují opravdový obdiv. Níže je uvedena kolekce fotografií kovaných výrobků. Podívej, není to zázrak?

Sbírka fotografií podle tématu

Viz články pro podobná témata:

 • Okrasné révy pro zahrady - typy rostlin
 • Pokládání umělého a přírodního kamene - různé typy a metody
 • Žijící plot v zemi - vytváříme zelenou obrazovku
 • Vertikální terénní úpravy - vertikální transformace zahrady
 • Terasy - terasové desky a zahradní parkety
 • Lavice pro zemi a zahradu - praktičnost nebo rafinovanost?