Umění výběru pracovní plochy

Jaká je první osoba, která přichází do kuchyně v očích? Obvykle ten, který zabírá velkou plochu. Samostatným případem takového objektu je pracovní deska. Doufáme, že náš článek vám pomůže koupit desku tak, aby byla co nejblíže vaší kuchyni.
Kde začít kuchyňskou pult? Pravděpodobně s barvou. Mělo by to být kombinováno s barevným rozhodnutím zbytku kuchyně (ledaže se vám samozřejmě nelíbí nesoulad ve všem). Kromě toho, různé odstíny, aby jejich vlastní, zvláštní příspěvek k vnímání kuchyně. Oranžová a žlutá zlepší chuť k jídlu a povzbuzení; modré nebo zelené uklidnit. Lehké countertops pomůže vizuálně, aby se kuchyně více zdarma. Pokud je v slunné kuchyni - je vhodné kombinovat se studenými barvami. Pokud okna kuchyně najednou "pohled" na sever - teplé barvy (například béžová) bude nejlepším řešením. V kuchyni, vyrobené v bílém, dýchat čisté, svěžest, plus vypadá klasicky (nicméně, pokud přidáte trochu nerezové oceli, bude styl posun směrem k high-tech). Samozřejmě, že byste neměli dělat všechno v bílé barvě, takže kuchyně se nestane jako operační systém. Žlutě zbarvená tabletka upoutá pozornost a zvedne náladu.
Jak jste si všimli, o černých deskách se nic neříká. To není jednoduché: mají špatný majetek k poškrábání (a škrábance budou patrné než u těch světlých), a rozvody, ze kterých nebude kuchyně nikam chodit, zkazí její vzhled. Nákup je možný pouze tehdy, pokud si nemyslíte, že vaše kuchyně je bez černých desek.
Při výběru kuchyňské linky je třeba vzít v úvahu, že by měla být kombinována s jiným kuchyňským nábytkem; studené odstíny potlačují chuť k jídlu, teplý - vzrušený; Světlé barvy jsou nejvhodnější pro klasickou kuchyni. Doufejme, že tento článek vám pomůže při výběru pracovní plochy pro vaši vysněnou kuchyni!